İngiliz şarkıcı ve televizyon sunucusu Amanda Holden yaklaşık 13 yıldır İngiltere'de yayınlanan Britain's Got Talent (Yetenek Sizsiniz) yarışmasında juri üyeliği yapıyor.

Justin Bieber’ın gözyaşlarının nedeni belli oldu! Justin Bieber’ın gözyaşlarının nedeni belli oldu!

Sahne ve şov işinde profesyonel olan Holden, geçtiğimiz gün yayınlanan Yetenek Sizsiniz programı esnasında göğüs frikiği verdi.

İzleyicilerin fark etmesiyle durumu düzelten Holden, daha sonra yaptığı açıklamayla seyircisini iyice şaşırttı. Holden, programda verdiği frikiğin bir kaza değil reyting için yapılmış bilinçli bir görüntü olduğunu açıkladı. 

KARİYERİNİN SONU OLABİLİR

Britain's Got Talent yarışmasında juri üyesi olan İngiliz şarkıcı ve sunucu 49 yaşındaki Amanda Holden, canlı yayında elbisesnin açılıp göğüslerinin dışarı çıkması ile ilgili açıklama yaptı.

Amanda, kasten çok açık giydiğini ve göğüslerinin dışarı çıkmasına kendisinin izin verdiğini bu şekilde programın reklamını yaptığını itiraf etti.

 Amanda, program için jüri koltuğunda oturduğu zaman, neler söyleyeceğini, ne yapacağını, göğüslerinin dışarı çıkacağını bunların hepsinin farkında olduğunu söyledi. Amanda Holden, bunun belki kariyeri için bir intihar bile olabileceğini söyledi.

Editör: TE Bilişim