Türkiye, tarihi bir seçimi geride bıraktı… seçim ikinci tura kaldı. Cumhurbaşkanının kim olacağını öğrenmemize sayılır günler kala ünlü isimlerden tepki yağmaya devam ediyor.

Kızılcık Şerbeti'nin 28. bölüm fragmanı gündem oldu! Pembe, Alev ve Abdullah'ı bakın nasıl yakalıyor Kızılcık Şerbeti'nin 28. bölüm fragmanı gündem oldu! Pembe, Alev ve Abdullah'ı bakın nasıl yakalıyor

Demediğini bırakmadı
İş hakaret boyutuna bile çıktı. Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaretten yargılanan şarkıcı Yeşim Salkım, yine açtı ağzını yumdu gözünü.

HÜDA PAR üzerinden seçmene skandal ifadeler kullanan Salkım, şunları söyledi:


"Bu kadar geri zekalısınız işte siz"
Uğursuzlar… Zamanında FETÖ FETÖ dediniz, siz yattınız FETÖ’nün ayağına, biz mi yattık? HÜDA PAR kim? Siz HÜDA PAR’cı değil misiniz kardeşim? HÜDA ne demekse? Sana söz yine baharlar gelecek… Hadi oradan, siz şimdi hırsız olduğunuz için… Geri zekalılar… Bu kadar geri zekalısınız işte siz. Allah’a şirk koşuyorsunuz siz. Doldurdunuz da doldurdunuz.

"O kafayı örterek olmuyor Allah"
Afgan’ını, Suriyelisini. Çok güzel biliyoruz biz Allah’ı, o kafayı örterek olmuyor Allah… Edepsizler ordusu, haydi. Kafayı belden aşağı ile bozdunuz. PKK’ymış. Siz getirdiniz PKK’yı. Pensilvanya’ya gidenlerin haddi hesabı yok, sanatçıların içerisinden. Buradan bir isimleri sayarım var ya… Sizin o cahil tayfanızı görünce bizim midemiz bulanıyor.