Yeşilçam filmleri ile gönüllerde taht kuran Itır Esen özel hayatını şimdilerde magazin basınından uzakta yaşamayı tercih ediyor. Güncel televizyon dizileri ve beyazperde de rol almış olan Itır Esen şimdi de aldığı kötü haberler gündeme geldi.

ITIR ESEN'İN ABLASI DENİZ SEVAL HAYATINI KAYBETTİ

Itır Esen ablasının ölümüyle sarsıldı. Esen'in ablası Deniz Seval vefat etti. Itır Esen acısını, sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Esen, acısını "Canım ablam, mayıs ayından beri verdiği mücadeleye yenik düştü. Aramızdan ayrıldı. Çocukluğum rüyalarımda kaldı. Çok üzgünüm ablam" sözleriyle dile getirdi.

6 SAAT SÜREN OPERASYONUN ARDINDAN ZOR GÜNLER GEÇİREN ITIR ESEN GÜZEL HABERİ VERDİ: GERİ DÖNDÜM!

Geçtiğimiz aylarda omurgasındaki eğrilik nedeniyle ameliyat olan Itır Esen'den güzel haber geldi. Ünlü oyuncu aylar sonra ilk kez fotoğraf paylaşıp sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Dilber dansı akımına Nez de katıldı Dilber dansı akımına Nez de katıldı

ıtır esen

Aylar sonra Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan Esen altına, 'Geri döndüm. Çok büyük iki ameliyat, uzun bir hastane ve iyileşme sürecinden sonra... Nihayet sevgili doktorlarım ve sevenlerimin, hem dua hem de sonsuz desteğiyle Temmuz’dan Kasım’a ulaştım. Herkese binlerce teşekkürler' notunu düştü.