Şimdilerde yeni dizisi Sandık Kokusu'nda Demet Akbağ ile beraber nefis bir oyunculuk sergileyen Özge Özpirinçci, sosyal medya paylaşımları ve 2021 yılında evlendiği Burak Yamantürk'le beraber büyüttüğü dünya tatlısı kızı Mercan'la da sık sık gündem oluyor.Bu sefer gözlerin üzerine çevrilmesinin sebebi ise başka... Belki denk gelmişsinizdir, geçtiğimiz saatlerde X'te @discorel isimli bir kullanıcı, Özge Özpirinçci hakkında bir iddia ortaya atmıştı.@discorel özge Özpirinçci'nin söz verdiği bir tiyatro oyununun sahnelenme aşamasına gelindiğinde, yeni dizi teklifi sebebiyle herkesi yüzüstü bıraktığını epey göndermeli bir şekilde iddia etmişti.

özge özpirinçci

Büyüyen tepkilerin ardından duruma açıklık getirmek isteyen Özge Özpirinçci'den geçtiğimiz dakikalarda "yüzüstü" bıraktığı iddiasıyla ilgili bir açıklama geldi.

Öncelikle "oyun dediğiniz bir kitap uyarlaması" diyen Özge Özpirinçci, kitabı okuduktan sonra yazarına kendisinin mesaj atığını ve eğer bir tiyatro oyunu ya da sinemaya uyarlanırsa rol için deneme çekimi yapmak istediğini vurguladı.

özge özpirinçci

'Biz de sizi düşünüyorduk' cevabı aldığını belirten Özpirinçci, 'Kimseyi darlamadım, sponsor bulmadım, masa okuması yaptık bir kere ve tatile gittik hepimiz. Bu süreçte takvimle ilgili konuşmalar yapıldı ve sezonda bir dizide oynayacağımın bilgisi verildi. Yaz tatili bitişine doğru tekrar set hayatıma başlayacağımı ve bu sefer 2 yaşında bir kız çocuğum olduğu için zamanımı doğru değerlendirmem gerektiğini idrak etmeye başladım' açıklamasında bulundu.

Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

özge özpirinçci