Pop müziğin başarılı ismi Ziynet Sali, yeni albüm öncesi çalışmalarına son sürat devam ediyor. Yaşam Çiçeği ismini verdiği son albümünü yakında hayranlarının beğenisine sunacak olmanın heyecanını yaşayan Sali, Etiler'de bir AVM çıkışı magazinburada.net kameralarına konuştu.

ziynet sali

"İLK KLİBİMİZİ ÇEKTİK"

Ziynet Sali, 26 Mart'ta yayınlanacak Efkarım Var albümünün ilk klibinin çekimlerini tamamladı. Nisan ayında da Yaşam Çiçeği albümünü piyasaya çıkaracak olan Sali, "Üç yıldır üzerinde çalıştığımız bir albümdü. Belki de piyasaya çıkacak olan son CD albüm olabilir. Artık CD şeklinde albüm çıkarmak dönemi bitti neredeyse biliyorsunuz. İçinde 9 yeni şarkı var,  'Ömrüm', 'Bana da Söyle' ve 'Kalbim Tatilde' singleları var. Heyecanlıyım' dedi.

ziynet sali erkan erzurumlu sahne

"HER KADIN ANNE OLMAK İSTER BUNU DA İLK KEZ SİZİNLE PAYLAŞIYORUM"

Sivilcelere Karşı 5 Doğal Yöntem! Sivilcelere Karşı 5 Doğal Yöntem!

Erkan Erzurumlu ile 2 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Ziynet Sali, annelik sinyali de verdi. Gazetecilerin, "Aile büyüklerinden çocuk bekliyoruz baskısı geliyor mu?" sorusunu cevaplayan Ziynet Sali, "Evet tabiki her kadın anne olmak ister, bunu sizler de biliyorsunuz zaten. Ben de ilk kez sizinle bunu paylaşmış olayım" açıklamasında bulundu.

ziynet sali erkan erzurumlu düğün

ARALARINDA 9 YAŞ FARK VAR

Ziynet Sali ile Erkan Erzurumlu arasında 9 yaş fark var. 1975 yılında dünyaya gelen Ziynet Sali, 46 yaşında. Erkan Erzurumlu ise 1984 doğumlu ve 37 yaşında. Rakamlar da Ziynet Sali'nin annelik için önemli bir dönemde olduğunu gösteriyor. Biz de magazinburada.net olarak çifte hayırlı ve sağlıklı bir evlat sahibi olmaları dileklerimizi iletiyoruz.

ERKAN ERZURUMLU KİMDİR?

Ziynet Sali ile evlenerek adını duyuran Erkan Erzurumlu, 4 Haziran 1984 tarihinde doğdu. İngiltere Londra’da dünyaya gelen Erkan Erzurumlu müzisyen bir aile de yetişmiştir. Çok erken yaşta gitar ile tanışan sanatçı’nın babası Kıbrıs’ın tanınan müzisyenlerinden Turgay Erzurumlu’dur. Babasının desteği ve yönlendirmesi ile Jazz, Rock, Flamenko ve Fusion gibi farklı müzik tarzlarını erken yaşta tanımış ve benimsemiştir.

ziynet sali erkan erzurumlu düğün

İlk profesyonel müzik çalışmalarına Namık Kemal Lisesi Orkestrası ile başlamış o dönemde liseler arası müzik yarışmalarında üst üste 1.'likler elde etmiştir.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Müzik Bölümü’nden mezun olmuştur. Klasik batı müziği üzerine öğrenim görmüş, okul dönemi süresince Güney Koreli Dr. Hyunjin Minden klasik gitar eğitimi almıştır. Ayrıca eğitim döneminde Jazz, Fusion ve Flamenko gibi farklı tarzlarda çalışmalar yapmış ve resitaller vermiştir.

Son dönemlerde ünlü sanatçı Ziynet Sali ile birlikteliği gündeme sıkça geliyordu. Gitarist Erkan Erzurumlu, Ziynet Sali ile dünya evine girdi.

Editör: TE Bilişim