2. Sayfa programına konuk olan Yeliz Yeşilmen, sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelirken bu kez katıldığı programda tartışma yaratacak sözlere imza attı. 

Yeliz Yeşilmen'den tartışma yaratacak sözler! Sosyal medya ikiye bölündü!

Kadının her zaman çalışıp ayakları üzerinde durması gerektiğini söyleyen Yeşilmen, "Hayatımda biri varsa fatura ödemem, market alışverişi yapmam" dedi.

Yeliz Yeşilmen'den tartışma yaratacak sözler! Sosyal medya ikiye bölündü!

Erkeklerin bakımlı olması gerektiğini, manikür ve pediküre karşı olmadığını söyleyen Yeliz Yeşilmen, "Erkekte botoks iğrenç duruyor. Çok komik oluyor. Onun yerine başka bir şey olabilir. Fazla bakım bana çok erkeksi gelmiyor. Feminen şeyleri bir Türk erkeğine yakıştırmıyorum. Bunun biraz suyu çıktı. Kadın ve erkekler birbirine girdi" ifadelerini kullandı. 

Yeliz Yeşilmen'den tartışma yaratacak sözler! Sosyal medya ikiye bölündü!

Erkeklerin kadınlardan maddi talepleri olduğunu söyleyen şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: "Artık bazı erkekler hesap ödemeyerek kadına 'sen çalışıyorsun, bunu da sen yap' diyor. Baya kadının üstüne yıkılmaya başladılar. Roller değişiyor gibi. Türk örf adetlerine göre erkekler erkek gibi, kadınlar da kadın gibi olsun. Bir erkek bana 'randevum var gelemem' ya da 'hesabı beraber ödeyelim' dese hiç yakışmayacak şekilde hakaret vari konuşabilirim. Her şeyin bir dozajı var. Artık erkekler, kadınlardan maddi talepler bekliyor."

Settar Tanrıöğen'den müjdeli haber Settar Tanrıöğen'den müjdeli haber

"ERKEKLER NEFRET EDECEK BENDEN"

"Ben bir kadının hesap ödemesini doğru bulmuyorum. Eve alınan bir şeyi kadın alabilir o ortak bir şey zaten. Ben fatura ödemem, evin market alışverişini yapmam. Eve eşya alırım ya da eşime hediye alırım bunlar normal şeyler. Benim kızım evi geçindirecekse boşuna evlenmesin, tek başına yaşasın. Ataerkil bir toplumdan geliyoruz. Evi ben geçirip bir de üzerine neden adamın kıyafetlerini yıkayarak yemeğini yapayım? Onun hayatındaki görevi ne olacak? Kadın kendi lüks zevklerini yapabilecek şekilde çalışmalı o ayrı bir olay. Her şeyin kadının üzerine binmemeli. Onun yerine kapıya başka bir şey bağlasak daha ucuza gelecek. Erkekler nefret edecek benden."

Yeliz Yeşilmen'den tartışma yaratacak sözler! Sosyal medya ikiye bölündü!

Yeliz Yeşilmen'in canlı yayındaki sözleri kısa sürede sosyal medyada da tartışılmaya başlandı. Bir kısım Yeşilmen'i haklı bulurken bir kısım da sert sözlerle eleştirdi.