Yasemin Şefkatli geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Doktorum, doğumun ocak ayında olacağın söyledi. Doğum Türkiye’de olacak. Hazırlıklarımız tam hazır değil ama eksikleri tamamlıyoruz" demişti. Normal veya sezaryen doğuma doktorun karar vereceğini belirten 31 yaşındaki güzel, ikizlerin isimlerini eşinin koyduğunu belirtmişti.

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

yasemin şefkatli

İKİZLERE BABALARIN İSİMLERİNİ VERECEKLER

İlk kez anne ve baba olacak ünlü çift, üç ay sonra dünyaya gelecek erkek çocuklarına kendi babalarının adını koyacak. İkizlerden biri İdo Tatlıses!in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli'nin babası Sinan Şefkatli'nin adını taşıyacak.

ido tatlıses

"İKİNCİ İSİMLERİ DE OLACAK"

Yasemin Şefkatli, önceki gün tek başına bir alışveriş merkezinde  görüntülendi. Şu sıralar bebek heyecanı yaşayan İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli, çocuklarının isimleri hakkında konuştu. Şefkatli, “Evet babalarımızın isimleri olacak fakat kimsenin bilmediği bir durum var. Çocukların ikinci isimleri de olacak. Ne olacağı bilgisi de şimdilik bize kalsın” dedi.

yasemin şefkatli

"İDO'NUN SAÇLARI BEYAZLADI"

"İdo babalığa hazır mı?" sorusuna ünlü isim, "İdo'nun saçı beyazladı. Benden daha çok yorgun. Bizim için biraz zor bir süreç. İdo da benim gibi çok mutlu ve heyecanlı, bakalım bekliyoruz" cevabını vermişti.