Fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında 'Suç işlemek amacıyla örgüt kurma', 'Suç örgütüne üye olmak', 'Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama' ve 'Vergi kanununa muhalefet' suçlarından 4 Kasım'da tutuklandı.

dilan polat

Yaşar İpek, TV8'de ekranlara gelen '2. Sayfa' programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı, canlı yayında yöneltilen "Dilan Polat'la ilgili ilk dikkatini ne çekti?" sorusu üzerine çarpıcı açıklamalar yaptı.

"NE KADAR PARA İSTERSEN VERİYORMUŞ"

"Üç senede 50 senelik şirketlerin kazançlarını kazanmış gibi gösterirsen, çok satış yapmış gibi gösterirsen... Ekonomik gerçekler ortadayken bu arabalar, bu paralar, saça takılan dolarlar... Her gün altından bir şey çıkıyor? Dilan Polat'la en son bir eğlence mekanında karşılamıştık. Mahsun Kırmızıgül ile sahneye çıkmıştık. 'İkinizi birden sünnet düğününde çıkaracağım' dedi biz sahnedeyken. Biz de Mahsun'la bakıştık! Pazarlık bile yapmıyormuş, öyle bonkörmüş, ne kadar para istersen veriyormuş! Kazanç çok önemli, para nereden geliyor ve nasıl bir emekle geliyor? Ciddi bir emek verince, zor kazanınca insanın para harcarken eli titriyor. Çok büyük aileler bile böyle bir gösterişin içinde değiller."

"GÜLDÜ GEÇTİ!"

Yaşar İpek, “Mahsun Kırmızıgül ile bu teklifi daha sonra aranızda konuştunuz mu?" sorusu üzerine ise "Bana 'Bu kim?' diye sordu, o hiç bilmiyordu. Anlattım, 'Dilan Polat, güzellik merkezleri var' dedim. Güldü geçti" ifadelerini kullandı.

"BEN BÖYLE BİR KAZANÇ GÖRMEDİM"

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

'Bir Alo De' parçasıyla bir döneme damga vuran şarkıcı, "Ben 16 yaşımdan beri şarkı söylüyorum. O yaştan beri sahnelerdeyim, mücadele veriyorum. Diğer mesleklere göre daha kazançlı bir iş yapıyoruz ama ben böyle bir kazanç görmedim. 41 yaşındayım, hâlâ bu paranın çeyreğini kazanamadım" şeklinde konuştu.

yaşar ipek