Televizyon ekranlarının çok konuşulan dizilerinden biri Yasak Elma’da Şahika karakterine hayat veren ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, villa aldı. Güzel oyuncunun, yeni lüks evi için ödediği ücret ise şaşırttı.

PAZARLIKLA FİYAT DÜŞÜRDÜ…

Entrikası bol dizisi Yasak Elma’nın yıldız kadrosundan biri olan Nesrin Cavadzade, Arnavutköy’de yer alan 3 milyon lira değerindeki villanın sahibi oldu. Oyuncu, lüks evi için pazarlık yapmayı da ihmal etmedi. Toplamda 2.8 milyon lira ödeyen Cavadzade hayalleri süsleyen ‘saray yavrusu’ villasına kavuştu.

NESRİN CAVADZADE KİMDİR?

30 Temmuz 1982’de Bakü’de dünyaya gelen Nesrin Cavadzade, henüz 11 yaşındayken Türkiye’ye geldi. Eğitimini Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde tamamlayan oyuncu, daha sonra 2 yıl boyunca Şahika Tekand Studio Oyuncuları'nda oyunculuk üzerine eğitim aldı.

İlk projesi ‘Yersiz Yurtsuz’ adlı dizide başrolü üstlenerek televizyon dünyasına adım atan oyuncu daha sonra aynı zamanda dizinin de yönetmeni olan Cemal Şan’ın ünlü aşk üçlemesinin ikinci filmi olan ‘Dilber'in Sekiz Günü’nde başrolde yer aldı. Daha sonra ise yine yönetmenliğini Cemal Şan'ın yaptığı ‘Acı’ filminde rol aldı ve sergilediği performansla eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı.

Sivilcelere Karşı 5 Doğal Yöntem! Sivilcelere Karşı 5 Doğal Yöntem!

Sinema dışında ‘Samanyolu’ ve ‘Al Yazmalım’ gibi televizyon projelerinde de yer alan Nesrin Cavadzade, 2011’de ise Hasan Tolga Pulat'ın yönettiği ‘Güzel Günler Göreceğiz’ filminde oynadı.

Yıl 2012 olduğunda ise ‘Ağır Roman’ın televizyon uyarlaması olan ‘Ağır Roman Yeni Dünya’ dizisindeki Kara Leyla rolüyle yer aldı.

Kutluğ Ataman'ın son filmi ‘Kuzu’, Erol Mintaş'ın ilk uzun metrajı ‘Annemin Şarkısı’ ve Çanakkale Harbini anlatan ‘Son Mektup’ta yer alan oyuncu, şu sıralar ‘Yasak Elma’ adlı dizide Şahika karakterine hayat veriyor.

Editör: TE Bilişim