Kanal D’nin çok izlenen Yargı'nın merakla beklenen 3'üncü sezonu bu akşam başlıyor. Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle iki sezondur seyirciyi hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde ekran başına kilitleyen dizi üçüncü sezonu ile yine ortalığı kasıp kavuracak.

Dizinin efsane oyuncu kadrosu, merakla beklenen yeni sezonla ilgili konuştu.

KAAN URGANCIOĞLU

- İki sezondur ekranda Yargı fırtınası esiyor, şimdi ise üçüncü sezon heyecanla bekleniyor. Bu sezona başlarken siz neler söylemek istersiniz?

Tolgahan Sayışman'ın tatil yaptığı tekne çok konuşuldu! Tolgahan Sayışman'ın tatil yaptığı tekne çok konuşuldu!

"Hem ekibimizin hem de seyircimizin desteğiyle keyifli 2 sezonu geride bıraktık. Çok güzel bir hikayenin parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Geçtiğimiz sezon finalinde hikayemiz öyle bir yerde kalmıştı ki biz de gerçekten çok merak ediyorduk 3'üncü sezonu. Neler olabileceğini önden tahmin edemediğimiz, heyecanlı bir sezon bizleri bekliyor diyebilirim."

- Tanıtımlardan gördüğümüz kadarıyla büyük bir gizemle yeni sezona başlıyorsunuz, yeni sezon senaryosu size geldiğinde ne hissettiniz?

"'Yargı' klişelerden uzak bir hikaye... Seyirci izlerken Sema Ergenekon’un kalemini kolay kolay tahmin edemiyor. Hikayedeki gizem unsurları hep diri kalıyor. Bu da hem bizi hem de seyircimizi çok heyecanlandırıyor. Yine Sema’nın bizleri çok şaşırtacağını tahmin ediyordum elbette ve merak da ediyordum gelecek senaryoyu. Gelir gelmez okudum ve yine ters köşeleriyle yanıltmadı bizi. Bizler için oynaması çok keyifli izleyici için ise izlemesi çok heyecanlı bir sezon olacağını düşünüyorum."

PINAR DENİZ

- İki sezondur ekranda Yargı fırtınası esiyor, şimdi ise 3'üncü sezonu heyecanla bekleniyor. Bu sezona başlarken siz neler söylemek istersiniz?

"Sevgili Sema Ergenekon bizi 2 sezondur olduğu gibi yine harika bir senaryoyla baş başa bıraktı. Yaz boyu acaba nasıl bir hikaye kuracak merakı içindeydik. Geldiği gibi bir nefeste okudum ve çok etkilendim. Hem Ceylin’in dünyasında hem de diğer tüm karakterlerin dünyasında seyirciyi seyir zevki çok yüksek ve heyecan dolu bir sezon bekliyor diyebilirim. Bizim hep yanımızda olan seyircimizle ve tatlı ekibimizle birlikte güzel bir sezon olmasını diliyorum herkes için."

- Tanıtımlardan gördüğümüz kadarıyla büyük bir gizem ile yeni sezona başlıyorsunuz, yeni sezon senaryosu size geldiğinde ne hissettiniz?

"Okumaya heyecanla başladım ve heyecanım hikayenin gidişatı adına okurken daha da arttı. Çok duygusal bir sahneyle sezonu kapamıştık hala izlediğimizde bir çoğumuzun gözlerini dolduran bir sahneydi. Bir tarafta o sahnenin bende ki duygusu devam ederken diğer taraftan da yeni olayların örgüsünün, gizeminin içinde buldum kendimi."

Editör: İlayda Dülger