Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi isimlerin paylaştığı Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’un 122’nci bölümü 29 Mart Pazartesi akşamı ekranlara geldi

Sevilen dizinin merakla beklenen yeni bölümünde Akın Yamaç’ın safına geçti.

Yamaç'ın Tarafına Geçti! Çukur'da Akın'dan Vartolu'ya Büyük Tuzak!

Dedesinin arabasını tamir etmeyi başaran Akın, Vartolu’ya tuzak kurdu. Böylelikle Vartolu’nun Halil’e yapacağı saldırıyı engelledi.

KULKAN'IN ADAMI CENK'İN HAZİN SONU!
Yamaç, kendisine 2 yıl boyunca işkence yapan Kulkan ve Cenk’in peşine düştü. Kulkan Yamaç’tan son anda kaçmayı başardı. Cenk ise Yamaç’tan kaçarken arabanın çarpmasıyla öldü.

CELASUN’DAN AMCA İTİRAFI!
Yamaç, Cumali ile birlikte Metin'in mekanına geldi. Meke ve Celasun'a Yamaç hayat dersi verirken; Meke ailesi, Celasun ise Karaca'dan ötürü Amca'nın yanında olduklarını söylediler.

ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ
Yamaç ve Vartolu arasındaki gerilim herkesi etkileyecek. Amca, Yamaç'a yardım eden muhbiri bulmak için kuracağı oyunla şüphelendiklerinden birini tuzağa düşürecek.

Yamaç, eski bir düşmanının hayatta olduğunu öğrenip peşine düşerken Amca, Bilal'le hesabını kapatmak için yeni bir operasyon düzenleyecek.

Amca'ya verdiği sözü yerine getirmek için operasyonun başına geçen Vartolu hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşırken, aksiyon sahneleri nefesleri kesecek.

ÖZEL HABER: Egemen Bağış Prag günlerini anlattı ÖZEL HABER: Egemen Bağış Prag günlerini anlattı


 

Editör: TE Bilişim