Cannes'a giden ünlüleri eleştirmişti: Esra Dermancıoğlu’nun tuvalet pozları olay oldu! Cannes'a giden ünlüleri eleştirmişti: Esra Dermancıoğlu’nun tuvalet pozları olay oldu!

Star TV'de ekrana getirilen başrollerinde Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in rol aldığı Yalı Çapkını dizisi izleyenleri ekran başına kilitliyor. Yalı Çapkını ile birlikte bir anda yıldızı parlayan Mert Ramazan Demir'in özel hayatına ilişkin detaylar hayranları tarafından merak ediliyor. Yakışıklı oyuncunun hakkında bilinmeyenler ortaya çıktı.

YALI ÇAPKINI'NIN FERİT'İ MERT RAMAZAN DEMİR'İN ESKİ SEVGİLİSİ DE OYUNCU ÇIKTI

Başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren Demir'in eski sevgilisi de şaşırttı. Demir, daha önce meğer kendisi gibi oyuncu olan Serra Arıtürk ile bir dönem aşk yaşamış.

Yalı Çapkını'nın Ferit'i Mert Ramazan Demir'in eski sevgilisi de oyuncu çıktı!

SERRA ARITÜRK KİMDİR?

1998 yılında dünyaya gelen Serra Arıtürk, uzun yıllar gitar dersleri almış. Boğaziçi Caz Korosu ekibinde de yer alan güzel oyuncu 2019 yılında "Kendimi Bilmeden" adlı şarkısını yayınladı. Arıtürk, Kadir Doğulu ile birlikte başrolleri paylaştığı Aşkın Tarifi adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

Yalı Çapkını'nın Ferit'i Mert Ramazan Demir'in eski sevgilisi de oyuncu çıktı!

Editör: TE Bilişim