Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırıcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Diren Polatoğulları ve Beril Pozam'ın başrollerinde yer aldığı Yalı Çapkını dizisi, cuma akşamı 30. bölümüyle ekrana geldi. Dizideki bir sahne ise büyük tepki çekti.
Halis Ağa, eve zorla getirdiği Seyran'a zorla Ferit'le boşanma kağıtlarını imzalatarak evinden kovdu. Durumu öğrenen Kazım ise daha önce defalarca kez kemerle dövdüğü Seyran'ın elini yakmaya çalıştı. 

yali çapkını-1

Yaliçapkını2-1

Dizideki bu şiddet sahnesi  tepkilere neden oldu. Sahnenin paylaşılmasıyla kadına şiddete tepki gösteren birçok izleyici, Kızılcık Şerbeti'ne verilen cezayı hatırlatarak RTÜK'e çağrı yaptı.

Farah Zeynep Abdullah kendisine mesaj atan takipçisini ifşaladı! Farah Zeynep Abdullah kendisine mesaj atan takipçisini ifşaladı!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Seyran ve Ferit boşanma kağıtlarını imzalar ve Halis Ağa Seyran'ı kovmaktan beter eder. Saffet Ağa, Kazım ve Tarık yalıdan Seyran'ı alırlar. Tarık'ı gören ve onun durumdan istifade geldiğini anlayan Ferit çılgına döner ve Tarık'la kavga eder. Seyran gittikten sonra öfkesini içinde tutamayan Ferit, hem Halis Ağa hem de Orhan'la tartışır. Kafasını dağıtmak için kendini dışarı atan Ferit'in halini gören İfakat, Zerrin'e haber vermekte gecikmez. Zerrin ise Pelin'i Ferit'in peşine düşmesi için ikna eder. Saffet'le Suna nikah hazırlıkları yaparken Suna beklemediği bir manzarayla karşılaşır. Ferit'in gece çıkması başına dert olurken, Seyran'ı görmek için yaptığı son hamlede de beklemediği bir cevap alır.