Geçtiğimiz sene temmuz ayında meslektaşı Özge Gürel ile nikah masasına oturan ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, önceki akşam bir restoran çıkışı objektiflere takıldı. Ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çayoğlu, şöyle konuştu:

Yeni bir dizi projem başladı. Set de 5-6 gün önce başladı. Ayça Ayşin Turan ile oynuyorum.

Eşi Özge Gürel ile yaptıkları tatilden de bahseden Çayoğlu "Özge ile ara ara tatil kaçamakları yaptık. İşlerden dolayı gittik çoğu zaman. Bu yaz tatillerimiz kısa kısa oldu" açıklamasında bulundu.

Farah Zeynep Abdullah kendisine mesaj atan takipçisini ifşaladı! Farah Zeynep Abdullah kendisine mesaj atan takipçisini ifşaladı!

“Özge Hanım ile de evliliğiniz çok iyi gidiyor. Sosyal medya paylaşımlarınız da çok seviliyor. Güzel yorumlar geliyor. Böyle bir evliliğin sırrını neye bağlıyorsunuz?” sorusuna yanıt veren Çayoğlu, şu ifadeleri kullandı:

Biz olduğumuz gibiyiz. Samimiyetimiz yansıyor. Biz her zaman olduğumuz gibi davranmaya çalışıyoruz.

"ÖZGE USTA, BEN ÇIRAĞIM"

Son dönemde kendini spora veren ünlü isim, "Spor ile beraber diyette yapıyor musunuz? Mutfakta yemek kültürünüz değişti mi evde de?" sorusu karışışında ise "Bu aralar sporu biraz abarttım. Diyet yapmıyorum ama. Diyet bana göre değil. Evde de hep tencere yemekleri pişer bizim mutfakta. Benim elimin lezzeti de iyidir ama mutfakta Özge usta, ben çırağım. Soğan, sarımsak, salata işi bende olur ama yemeğe de yorumumu katarım" şeklinde yanıt verdi.

Yakın dostu Kaan Yıldırım’ın Londra’da Pınar Deniz’e evlenme teklifi etmesi hakkında da konuşan Çayoğlu, “Daha konuşamadım onlarla. Onlar yurt dışında daha. Zaten Kaan dönünce mutlaka beni arayacaktır. Mutluluklar diliyorum" dedi.

SEVGİLİLERİNE AYNI MESAJI YAZDILAR

Kaan Yıldırım’ın sosyal medya hesabından Pınar Deniz ile fotoğraflarının altına, 'Senin bana nasip olman, şahsi hayatımın en değer biçilmez talihidir' notunu düşmesi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Basın mensuplarının bu yorumu hatırlatması üzerine oyuncu, "O benim sözüm değildi. Nazım Hikmet’in sözüydü. Çok da sevdiğim bir sözdür. Genel olarak da seviliyor zaten bu söz" şeklinde konuştu. Bu yorumu daha önce Serkan Çayoğlu, eşi Özge Gürel ile olan fotoğrafının altına yazmıştı.

Editör: İlayda Dülger