Ünlü şarkıcı Gökçe Kırgız, geçtiğimiz akşam sahneye çıkmadan önce muhabirlerle sohbet etti. 

Uzi ve Mustafa Sandal'ın 'konser' tartışmasına Gökçe Kırgız da dahil oldu: 'Aya Benzer Yüreğim' demesi yeter!

Kırgız,  "Son dönemde hit parça var mı?" tartışmasına dahil oldu ve "Bütün sanatçı arkadaşlarım yanlış anlamasınlar ama bunu söyleyeceğim. Maalesef çıkan hiç hit yok, güzel şarkı var. Kaliteli şarkı var ama hit yok. Buna ben de dahilim kendimi de söylüyorum." dedi. 

Müzik gündemini son dönemde meşgul eden Mustafa Sandal ve Uzi tartışmasının sorulması üzerine ünlü şarkıcı, "Rapçi arkadaşım bir tık yanlış yapmış bence. Yılların Mustafa Sandal'ına asla ve asla söyleyenmeyecek bir şey, kimseyi üzmeden bunu eleştirmek istiyorum. Mustafa Sandal'ın sadece 'Aya Benzer Yüreğim' demesi bile yeter. Uzi'nin şarkıları milyon tıklanıyor ama sen Mustafa Sandal'a da bunu diyemezsin tabii ki" ifadelerini kullandı.

Uzi ve Mustafa Sandal'ın 'konser' tartışmasına Gökçe Kırgız da dahil oldu: 'Aya Benzer Yüreğim' demesi yeter!

Ezgi Mola, Musa Orhan'a 10 bin TL manevi tazminat cezası ödeyecek Ezgi Mola, Musa Orhan'a 10 bin TL manevi tazminat cezası ödeyecek

Kendisinin sahneye önce ya da sonra çıkmak gibi bir kaprisi olmadığını belirten Kırgız, "Müziğin dili birdir. Önce de çıkarım, sonra da çıkarım. Öyle kaprislerim yok. Zaten günün sonunda hepimizi dinliyorlar" şeklinde konuştu. (Milliyet)