Ünlüler Anneler Günü'nü unutmadı!
Ünlü simalar, sosyal medya hesaplarından peş peşe anneleriyle fotoğraflarını paylaştı.

İşte o paylaşımlar:

AJDA PEKKAN

"Canım Annem özlemle geçen bir sene daha. Işıklar içinde uyu. Her zaman kalbimdesin. Anneler Günün Kutlu Olsun. Tüm annelerin anneler gününü kutluyorum."

ajda pekkan
MERT FIRAT
"Anneler gününüz kutlu olsun canım anneler… Evladını kaybeden anneler... Annesini kaybeden evlatlar... Umut dolu, emekçi anneler... Annesiyle arası gergin evlatlar... Evlatlarıyla arası gergin anneler... Anne olmamayı seçenler... Anne olmak isteyenler... Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun."

mert fırat

MEHMET ASLAN
"Başta vatanı uğruna evlatlarını feda etmiş şehit anaları olmak üzere, biricik annemin, Genel Başkanımız Meral Akşener'in ve tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun… Ellerinden öpüyorum."

mehmet aslan

MURAT BOZ
"Başta canım Annem ve tüm Annelerimizin Anneler gününü kutluyorum."

Cezaevinde kendini yaralayan Bahar Candan hakkında yeni gelişme! Cezaevinde kendini yaralayan Bahar Candan hakkında yeni gelişme!

murat boz

ARDA TÜRKMEN
"Yüreğinde annelik duygusunu yaşayan ve yaşatan, bu ülkeye hayırlı evlatlar yetiştiren tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun…"

arda türkmen

METİN AROLAT
"Sensiz geçen tek bir günüm yok ki hala benim. Sen de beni unutmazsın dimi mi oralarda Anneler günün hep kutlu olsun benim canım kuzum. Hayatta olan yada olmayan tüm annelere dualarımı yolluyorum. Anneler gününüz kutlu olsun."

metin arolat

DEMET ŞENER
"Anne olan olmayan, içinde annelik duygusu barındıran, bir canlıya tüm sevgisini veren herkesin anneler günü kutlu olsun."

demet şener
ZUHAL TOPAL

"Anneler Günümüz Kutlu Olsun"

suhal topal

PINAR ALTUĞ ATACAN
"İyi ki senin evladın olmuşum annem. Özlüyorum hem de çok." 

pınar altuğ