Masumiyet dizisiyle birlikte yeniden ekranlara dönen Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde yaptığı “Ben sapyoseksüelim. Kesinlikle zeka. Zeka benim için büyük bir güç” sözleriyle gündeme oturdu.

Ünlü Yazardan ‘Sapyoseksüelim’ Diyen Hülya Avşar’a Olay Sözler!

Avşar kızının bu sözleri sosyal medyada tartışmalara neden olurken, bu tartışmaya Posta Gazetesi Yazarı Suna Akyıldız da dahil oldu.

Serdar Ortaç: ''Her şeyimi kaybettim!'' Serdar Ortaç: ''Her şeyimi kaybettim!''

"BENİM GİBİ BİNLERCE KADIN DA TAHAMMÜL EDEMİYOR.."

Hülya Avşar’ın bu sözlerini köşesine taşıyan Akyıldız, 57 yaşındaki oyuncuyu “Sadece geçtiğimiz şubatta 23 kadının öldürüldüğü, yüzlerce genç kızın şiddete uğradığı bir ülkede Hülya Avşar’ın boş, anlamsız, şov için yaptığı bu açıklamalara eminim benim gibi binlerce kadın da tahammül edemiyor sözleriyle eleştirdi.

Ünlü Yazardan ‘Sapyoseksüelim’ Diyen Hülya Avşar’a Olay Sözler!

Suna Akyıldız’ın yazısının tamamı;

"Daha düne kadar şiddete uğrayan kadınlar için “Sadece erkek dövüyor diye bir şey yok. Kadınlar dayak yiyor gibi geliyor bana. Kadının kaşınanı var, kaşınmayanı var. Bazı kadınlar kaşınıyor. Adamı tahrik ediyorlar. Akıllı kadın dayak yemez” diye konuşuyordu Hülya Avşar. Bu görüşünü de gururla savunuyordu.

Konu biricik kızı Zehra olunca “Kolunu bile tutan adamı hemen terk edeceksin. Çünkü izin verirsen devamı gelir” diyerek kendi hayat tecrübelerinden öğütler veriyor! Umarım Zehra annesinin tüm öğütlerini uygular; kaşınmaz, tahrik etmez, dayak yememek için akıllı hamleler yapar!

Sadece geçtiğimiz şubatta 23 kadının öldürüldüğü, yüzlerce genç kızın şiddete uğradığı bir ülkede Hülya Avşar’ın boş, anlamsız, şov için yaptığı bu açıklamalara eminim benim gibi binlerce kadın da tahammül edemiyor."