Şarkıcı Demet Akalın, önceki gün türkücü Ceylan ve yakın arkadaşı Esra Balamir ile bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.
 

Ünlü sanatçılar alışveriş sonrası alışveriş merkezinin içindeki banklarda oturdu. Koyu bir sohbete dalan arkadaş grubu, muhabirleri görünce bir anda şaşkınlık yaşadı. Son dönemde yaptırdığı estetik operasyonlar ile sık sık gündeme gelen türkücü Ceylan, muhabirlerin görüntü almaması için hemen yüzünü gizledi. Durumu fark eden Demet Akalın, hemen çantasından gözlük çıkararak arkadaşına verdi.
 

Ünlü türkücü Ceylan makyajsız görünmemek için kaçtı

Makyajsız görünmek istemedi


Muhabirlerden ricada bulunan Akalın, "Arkadaşlar çok önemli bir konu var, ev işi var onu konuşuyoruz. Konu bittiği zaman konuşalım" diyerek arkadaşının makyajsız görünmemesi için çaba sarf etti. Yarım saat süren sohbet sonrası otopark katına inen Ceylan, sorulardan kaçtı.


Kızı Hira ile alışverişe devam eden Demet Akalın "Sizin burada olduğunuzu bildiğimiz için normalde gelmiyoruz. Hira sihirbazlık dükkanına gelmek istedi. Maalesef o dükkanda kapanmış, öyle geziyoruz" dedi.

Ünlü türkücü Ceylan makyajsız görünmemek için kaçtı

"Ben yeni nesil şeylere alışık değilim"
Ayakkabısında bulunan etiketi soran muhabirlere yanıt veren Akalın, "Ben yeni nesil şeylere alışık değilim. Bunu keseceğim. Dost başa düşman ayağa bakar" diyerek kahkaha attı. Yaz için çalışmalar yaptığını belirten popçu, "Üç şarkımı bitirdim, son dakika Sinan Akçıl bir tane verdi. Onu okudum, bakalım hangisini çıkaracağıma karar vereceğim. Birde Avustralya'ya konsere gidiyorum, 24 saat nasıl gideceğiz bilmiyorum" diye konuştu. 

‘Çilenin Sultanları’ Ünlü isimler, Filenin Sultanları'nın ekonomi sınıfında uçmasına tepki gösterdi! ‘Çilenin Sultanları’ Ünlü isimler, Filenin Sultanları'nın ekonomi sınıfında uçmasına tepki gösterdi!


"Kimse itibar etmesin"
Gölcüklü olan ve adına dolandırıcılık yapıldığını öğrenen Akalın, "Benim adımı kullanmışlar, dolandırıcılık yaptılar. Kimse itibar etmesin bu durumlara, benim orada 1 tane evim var" dedi.
Ünlü türkücü Ceylan makyajsız görünmemek için kaçtı