Ünlü sunucu Özlem Yıldız, Nişantaşı’nda kameralara yakalandı. Bir cilt bakım merkezinden çıkarken görüntülenen güzel oyuncu, gazetecilerle kısa bir röportaj gerçekleştirdi.

“İŞİM BİTİNCE EVİME GİDİYORUM..”
Cilt bakımı yaptırdığını söyleyen güzel sunucu, koronavirüs salgını sürecinde elinden geldiği kadar dikkatli olduğunu ifade ederek, “İşimi halledince hemen evime gidiyorum. Arada bir böyle gelip cilt bakımı yaptırıyorum” dedi.

“BUNLAR KENDİ PARLAKLIĞIM, IŞIL IŞIL!”

Ünlü Sunucu Özlem Yıldız: Mikropsuz İnsana Hasretiz
“Cildinizin bakıma ihtiyacı var mı?” sorusuna cevap veren Yıldız, şöyle konuştu:
“Çok ihtiyacı yok ama, yaşımdan çok küçük gösterdiğimi ve cildimin iyi olduğunu söylerler. O da baktığım için öyle olduğunu düşünüyorum.”
Ünlü sunucu, bakım sonrası cildinin parlaması üzerine “Bunlar kendi parlaklığı, ışıl ışıl!” diye konuştu.

“KORKARAK ÇEKİM YAPIYORUZ..”
Kanal D ekranlarında yayınlanan Konuştukça programını sunan Yıldız, programın çekimleriyle ilgili de konuştu. Çekimlerin güzel gittiğini söyleyen Yıldız, “Kalabalık olduğu için korkarak çekim yapıyoruz. Çekim sırasında maskemizi çıkarmak zorunda kalıyoruz. Eve gelir gelmez duş alıyorum. Korunmak için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Siz de dikkat edin kendinize” dedi.

“ARTIK MİKROPSUZ İNSANA HASRETİZ..”
Geçtiğimiz günlerde “Erkekler bakımlı olmalı ama bir erkek sürekli bakım merkezinde olmamalı” diyen Yıldız’a, bu demeci dolayısıyla tepki görüp görmediği soruldu. Yıldız şu cevabı verdi:
“Aslında öyle bir şey demek istemedim ama yanlış anlaşıldı.” 

Ünlü Sunucu Özlem Yıldız: Mikropsuz İnsana Hasretiz
“Bakımlı erkeğe hasret değil miyiz?” sorusuna esprili bir cevap veren güzel sunucu, “Artık mikropsuz insana hasretiz. Mümkünse artık HES kodu almadan kimseyle görüşmüyorum. Şu an bakım benim için çok altlarda kalıyor. Önce HES kodu sonra bakım. HES kodu olmadan kimseyle görüşmüyorum, evime davet etmiyorum. Kimse kusura bakmasın” ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses ile Yıldız Tilbe barıştı İbrahim Tatlıses ile Yıldız Tilbe barıştı

“AKŞAMLARI ARABA KULLANMIYORUM..”
Geçtiğimiz günlerde bir eğlence mekanında saldırıya uğradığına dair çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine konuşan Yıldız, “Yok kimse benim arabama saldırmadı. Ben gece araba da kullanmam zaten. Kesinlikle ben değilim. Yanımda birisi de yoktu. Bunu ilk defa sizden duyuyorum. Ben mümkün oldukça akşamları çıkmıyorum. Ben böyle bir şeye şahit olmadım hiç. Olsa söylerim” dedi.

“FOBİ OLDU BENDE..”
Öte yandan güzel sunucu akşamları neden araba kullanmadığını da şu sözlerle anlattı:
“Çok eskiden akşam vakti arabama saldırı düzenlendiği için o gün bugündür karanlıkta araba kullanamıyorum. Fobi oldu bende. “

Ünlü Sunucu Özlem Yıldız: Mikropsuz İnsana Hasretiz

Başarılı sunucu, gazetecilerle gerçekleştirdiği röportajın ardında teşekkür ederek evinin yolunu tuttu.

Editör: TE Bilişim