Milyon dolarlık yatıyla Cannes Film Festivali için Fransa’nın güneyinde bulunan Jeff Bezos ve sevgilisi Lauren Sanchez evlilik için ilk adımı attı.

jeff bezos

Amazon’un kurucusu olan ve dünyanın en zenginleri arasında yer alan Jeff Bezos ile 2019’dan beri birliktelik yaşayan eski televizyon sunucusu ve oyuncusu Lauren Sanchez’in kalp şeklinde büyük bir yüzük takması dikkat çekti.

jeff yüzükÇiftin, bu özel anlarının ise Bezos’un daha önce manşetlere yansıyan ve hatta yapımıyla Hollanda’yı ayağa kaldıran, Koru ismini verdiği yatta gerçekleştiği belirtiliyor.

koru2Hollanda’da yapılan 70 metrelik mega yatın geçmesi için Rotterdam’da tarihi bir köprünün yıkılacağı açıklanmış ve bu durum sert tepkilerle karşılanınca firma geri adım atmak zorunda kalmıştı.

koruBezos ve Sanchez, Bezos’un 25 yıllık eşi MacKenzie Scott’tan boşanmasının ardından 2019’da ilişkilerini kamuoyuna açıklamıştı.

O zamandan beri Bezos ve Sanchez sık sık kırmızı halı etkinliklerinde ve pek çok davette birlikte görülüyor.

İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum" İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum"

jeff-bezos--lauren-sanchez

Bezos, Forbes tarafından 141 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin üçüncü adamı olarak gösteriliyor.

Hayır kurumlarına yaptığı bağışlar konusunda yıllarca konuşulan Bezos, geçen yıl yaşamı boyunca edindiği servetinin çoğunu bağışlamayı planladığını duyurmuştu.

Üç çocuk annesi olan Sanchez ise, daha önce Hollywood’da tanınan ve aynı zamanda Endeavour’un yönetim kurulu başkanı olan Patrick Whitesell ile evliydi.