Yılmaz Morgül, Hadise’nin atlı klibinin ardından kendisinin de sahneye atla çıkması hakkında “Hadise’cim seni seviyorum ama ben 1998 yılında ‘Deh Deh Düldül’ albümünü yaptım” dedi.

yılmaz morgül

"İDO TATLISES SPONSORUM OLDU"

Yılmaz Morgül, Etiler’deki Akmerkez’de görüntülendi. Giyim tarzıyla dikkat çeken Morgül, “İdo Tatlıses kıyafet sponsorum oldu. Bu yıl boyunca hem spor hem de klasik kostümlerimi o hazırlayacak. Metal çanta hastalığım var. Ayrıca İdo’nun ajansında bir uygulamaya girdim. Canlı yayında kazandığım hediyeleri bağışlıyorum” dedi. Sanatçı, gündüz kuşağı programı yapması için birçok yerden teklif aldığını söyledi:

Tuba’nın Yeni Aşkı Hintli Milyarder! Tuba’nın Yeni Aşkı Hintli Milyarder!

hadise

“Birçok yerden partnerli program teklifi geliyor ama kabul etmiyorum. Çünkü donanımımda ve kültürümde bir kadın partner göremiyorum. Çok iddialı oldu bu ama gerçek bu.”

yılmaz morgül tekne

HADİSE'YE AT GÖNDERMESİ: ÇOK İYİ BİNİCİYİMDİR

Yılmaz Morgül, Hadise’nin atlı Küçük Bir Yol klibinin ardından kendisinin de atla sahneye çıkması hakkında da esprili bir şekilde şunları söyledi:

hadise at

“Sahneye çıktığım yer at çiftliğiydi. Çok iyi biniciyimdir. Hadise’nin klibinde at sahnesi varmış, ben de ata özenmişim. Hadise’cim seni çok seviyorum ama 1998 yılında ‘Deh Deh Düldül’ albümünü ben yaptım.

hadise küçük bir yol

hadise küçük bir yol

Editör: TE Bilişim