Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde Sırbistan'ı 3-2 yenerek tarihinde ilk şampiyonluğunu kazandı. Ünlü isimler de bu zaferi sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı.

Eşi Kenan Doğulu'yu öven Beren Saat'in konuşması yapmacık olarak yorumlandı! Eşi Kenan Doğulu'yu öven Beren Saat'in konuşması yapmacık olarak yorumlandı!

Şampiyonluk maçını otelde izleyen Deniz Seki, heyecandan yatakta zıpladığı anları Instagram hesabından yayınlayarak "Benim adım Türkiye. Şampiyon olduk Filenin Sultanları" dedi. Maçı evinde ailesiyel takip eden ve şampiyoluk heyecanını kutlayan oyuncuNurgül Yeşilçay, "Kızlar ay yerim sizi. Süper bir maçtı. Heyecandan yaşlandık valla. Helal olsun size. Bayılıyorum size" ifadelerini kullandı.

Nilperi Şahinkaya ve Melis Sezen de maçı arkadaşlarıyla izledi. Evde şampiyonluk heyecanı yaşayan Nilperi Şahinkaya, sevinçten çığlık atarak zıplayarak kutlama yaptı. Sevgilisi ve arkadaşlarıyla İtalya'da yemek yediği esnada maçı takip eden Melis Sezen de şampiyonluğu arkadaşlarıyla kutladı.

Bir diğer ünlü isim Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin, FileninSultanları'nın Avrupa Şampiyonu olduğu anları böyle izledi.

Barış Arduç, Gupse Özay, Can Bonomo, Öykü Karayel, Sarp Apak'ta bir araya gelip Filenin Sultanları'nın maçını izledi.