Türkiye’nin en önemli 12 yıldızı tarafından Şehrazat’ın hala çok ünlü ve popüler olan eserlerinin olduğu Şehrazat Bir Ömrün Hikayesi Volume 1 Tribute saygı  albümünün çıkış şarkısı “Aşklayalım “ Süperstar Ajda Pekkan tarafından cover olarak yorumladı.


Prodüktörlüğünü Atilla Şen’in yaptığı Coverz & DMC etiketiyle piyasaya çıkacak olan Şehrazat Bir Ömrün Hikayesi Volume 1 Tribute saygı  albümünün Süperstar Ajda Pekkan tarafından yorumlanan “Aşklayalım” söz & müziği ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat’a düzenlemesi ise Erhan Bayrak’a ait olup Mix Mastering çalışmaları IMS Mix Mastering tarafından tamamlamadı.

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme


Ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat’ın  albüm kapağı ve Süperstar Ajda Pekkan’ın  “Aşklayalım“  şarkı kapağı  yapay zeka ile üretildi. Dünden bügüne 14 potre fotoğrafının  ortak anlatımının oluşturduğu yapay zeka fotoğrafları son dokunuşları ise ressamlar  tarafından çizim teknikleriyle yapıldı. Bu yapay zeka fotoğrafları Onur Özışık imzası taşıyor.
Merakla Beklenen “Aşklayalım”  bu gece 00:00’da tüm dijital mecralarda yayında.