Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya gibi ünlüler dünyasından birçok isimle yaşadığı birlikteliklerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen bir süre önce oyuncu Alina Boz ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

alina boz

Sürpriz ilişki magazin gündeminde yer ederken, ünlü çiftten mutluluk pozları gelmeye devam ediyor.

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

YÜZÜĞÜNÜ PAYLAŞTI

Geçtiğimiz haftalarda Paris tatilinde olan ikiliden Umut Evirgen, sevgilisine yüzük takmıştı. Alina Boz, sevgilisiyle siyah-beyaz aşk karelerini sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmemişti.

alina boz

'DÜĞÜN' SORUSU!

Umut Evirgen ve Alina Boz, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Hafta sonu düğün töreninin gerçekleşeceği mekana giren çift, soruları yanıtsız bırakmayı terch etti.

alina boz

Öte yandan ünlü çift, geçtiğimiz eylül ayında İstanbul Havaalanı'nda objektiflere takılmıştı. Haklarında çıkan evlilik haberleriyle ilgili ilk kez konuşan Alina Boz, şu ifadeleri kullanmıştı:"Kasımda Ankara film festivali olacak. Biz orada olacağız. Teklif falan olmadı. Hayırlısı böyle şeyler. Nazar değmesin. Evet yazılmış bir şeyler ama konuşmak bile nazar değdirebilir."