2015-2017 arasında yayınlanan 'Poyraz Karayel' dizisinde başrolleri paylaşan Burçin Terzioğlu  ile İlker Kaleli, 3.5 yıl büyük aşk yaşamıştı. Çift, 2018 yılında yollarını ayırmıştı.İlker Kaleli, Sıla'yla aşk yaşamaya başlarken; Terzioğlu ise spor eğitmeni Umut Duygu ile birlikteliğe başlamıştı.

 Burçin Terzioğlu

İlişkileri 2020 yazında gittikleri Filipinler tatilinde paylaştıkları fotoğraflarla ortaya çıkan 42 yaşındaki Burçin Terzioğlu ile 38 yaşındaki Umut Duygu'nun mutlu birliktelikleri devam ediyor.

ÜSTÜNE HIRKASINI GEÇİRMESİNİ İSTEDİ

Burçin Terzioğlu ve sevgilisi Umut Duygu, önceki gece Kuruçeşme’den çıkarken görüntülendi. Umut Duygu, Terzioğlu mekandan çıkarken önüne siper olarak üstüne hırkasını geçirmesini istedi.

Burçin Terzioğlu

'EVLİLİK' SORUSUNA CEVAP YOK!

Üzerinde dekolte bir kıyafeti olan Terzioğlu, üstünü giyerek aracına doğru yürüdü. Ardından evlilik düşünüp düşünmedikleri sorulan çift, soruları yanıtsız bırakarak araçları ile oradan ayrıldı. 

Burçin Terzioğlu

TEKTAŞ YÜZÜĞÜ DİKKAT ÇEKTİ

BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını! BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını!

Demet Evgar'ın Emirgan'daki evinde gerçekleşen düğüne katılan ünlü çiftten Terzioğlu'nun parmağındaki tektaş yüzük dikkatlerden kaçmamıştı.