Kuveytli iş insanlarını 30 milyon dolar dolandırdığı iddia edilen Uğur Akkuş, geçtiğimiz yıl gündeme gelmişti. Kuveyt Öksüzler Vakfı adına çalışan Kuveyt merkezli bir şirkete Çeşme’deki bir araziyi helikopterle gösterip hayali olarak sattığı gerekçesiyle yargılandığı öne sürülmüş ve mahkeme kararıyla Uğur Akkuş'un evi ile ofisine haciz gittiği belirlenmişti.

Şallı’nın eşi Uğur Akkuş son olarak yaptığı siyasi paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Uğur Akkuş: Aşiretimle beraber Erdoğan'ı destekliyoruz

Hakkında geçmişte dolandırıcılık davaları açılan, bir ara tutuklandığı da gündeme gelen Akkuş, “Ezici bir çoğunlukla, Cumhur İttifakı’nın kazandığı 28. Dönem milletvekili seçim sonuçlarının vatanımıza, milletimize hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Ayrıca Milli Görüş lideri, rahmetli Necmetin Erbakan’ın Oğlu Fatih Erbakan’ı şahsında 5 Milletvekili çıkaran Yeniden Refah Partisini de tebrik ediyorum” dedi.

Uğur Akkuş: Aşiretimle beraber Erdoğan'ı destekliyoruz

Ahu Sungur’dan manidar gönderme! 'Yarı çıplak oyunculuk olmaz' Ahu Sungur’dan manidar gönderme! 'Yarı çıplak oyunculuk olmaz'

Akkuş, Erdoğan’la çekilen fotoğraflarını paylaştı ve “28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi için de Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı şahsım, mensubu olduğum Karakeçili aşiretim ve Akkuş Ailesi olarak tekrar desteklediğimizi ifade ederek tüm seçim süreci boyunca yanında olduğumuzu, ikinci turda da kendisini desteklediğimizi belirtmek isterim” mesajını yayınladı.

Uğur Akkuş: Aşiretimle beraber Erdoğan'ı destekliyoruz