İleri derecede siroz rahatsızlığına yakalanan ve organ nakli aşamasındayken tedavisi olumlu sonuç veren ünlü oyuncu Ufuk Özkan, geçtiğimiz günlerde taburcu oldu. Hastaneden çıktıktan sonra tekrardan setlere dönen oyuncu Özkan, sevincini yaptığı paylaşımla takipçilerine duyurmuştu.

Dilan Polat'ın kardeşi son halini ilk kez paylaştı... Görenler şaştı kaldı Dilan Polat'ın kardeşi son halini ilk kez paylaştı... Görenler şaştı kaldı

Oyuncu Özkan, hastaneden çıktıktan sonra ilk kez kamera karşısına geçti. Show TV’de yayınlanan magazin programına konuk olan oyuncu, samimi açıklamalarda bulundu.

"ORGANLARIMI BAĞIŞLADIM"

"Biliyorsunuz ülkemizde organ bağışına karşı böyle bir Allah affetsin ama bence anlamsız bir ön yargı var" diyen Özkan, şu ifadeleri kullandı:

"Ben 15 sene önce bağışladım. Bağışlamama da sebep olan şey şuydu; Antalya’da bir gün tiyatroyla turneye gitmiştim. Çok yakın bir arkadaşım böbrek nakli olmuştu Antalya’daki bir özel hastanede. 'Buraya gelip, bir ziyaret edebilir misin?' demişti. 'Tamam, gelirim' demiştim. '1 saatliğine giderim' dedim 5 saat kaldım. O gün karar verdim. İstanbul’a döner dönmez de organ bağışımı gerçekleştirdim"

UFUK ÖZKAN'DAN ESKİ EŞİNE SİTEM!

Ufuk Özkan, "Hastalık sürecinde boşanmış olduğunuz eski eşinizle görüştünüz mü?" sorusuna verdiği yanıt ise olay oldu.

"NAFAKA ZAMANLARINDA ÇOK GÖRÜŞÜYORUZ"

Özkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Nafaka zamanlarında çok görüşüyoruz, fazlasıyla görüşüyoruz ve bence herhalde en yüksek nafaka veren birkaç kişiden biriyimdir. Bence nafaka sisteminde ciddi bir sıkıntı var"

Ufuk Özkan'ın bu açıklamalarından sonra sosyal medyada herkes bu konuyu konuşur oldu.

Editör: İlayda Dülger