Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle hafızalara kazınan oyuncu Wilma Elles, yaklaşık bir yıl önce dünyevine girdiği Bitlisli avukat eşi Mehmet Şah Çelik'in memleketini ziyaret ederek, büryan kebabı yiyip Van Gölü'nde yüzdü.

Ünlü oyuncu Wilma Elles, eşinin memleketi Bitlis'e gidip kayınvalidesinin elini öptü

Ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından da paylaşımlar yapan Wilma Elles, " Bitlis'te Beş Minare" türküsünü ekleyip yaptığı paylaşımda, " Bitlis'e geldik, kaynanamın evi" diye not düştü.

Üçüncü çocuğuna hamile Wilma Elles Bitlis'e gitti! Kayınvalidesinin evinden paylaştı: 8 aylık yorgunluğu...7

Beldede bol bol fotoğraf ve videolar paylaşan ünlü oyuncu, eşinin ailesiyle bol bol vakit geçirdi. Bitlis ziyareti çerçevesinde daha sonra eşi ve çocuklarıyla birlikte Bitlis'in meşhur yöresel lezzeti olan büryan kebabından tadan ünlü oyuncu kentin tarihi ve doğal güzelliklerini gezmeyi de ihmal etmedi.

Üçüncü çocuğuna hamile Wilma Elles Bitlis'e gitti! Kayınvalidesinin evinden paylaştı: 8 aylık yorgunluğu...

İşte Adnan Oktar'ın el konulan mal varlığı! Tam 5 milyar lira... İşte Adnan Oktar'ın el konulan mal varlığı! Tam 5 milyar lira...

Öte yandan üçüncü çocuğuna hamile olan ve geçtiğimiz günlerde bunun müjdesini paylaşan ünlü oyuncu, hamileliğin 8'inci ayında olduklarını ve önümüzdeki hafta bebeğin cinsiyetini öğreneceklerini dile getirerek, şöyle konuştu:

"Şu anda hamileliğimin 8'inci ayındayım. Bir hafta sonra da inşallah cinsiyetini öğreneceğiz. Çok mutluyuz. Şu anda her şey çok iyi gidiyor, her şey yolunda. Sadece sıcak havalar beni biraz rahatsız ediyor. Bebeğimizin doğumu için şimdiden bazı hastaneler davet etti. Ama doğumun Bitlis'te mi yoksa İstanbul'da mı olacağına bakacağız. Daha zamanımız var, bakalım artık sürpriz olacak diyelim. İsim konusunda da hem kız hem de erkek bebek isimlerine bakıyoruz. İki gün kadar daha burada olacağız. Ailemizle vakit geçireceğiz. Eşimin köyü de çok güzel. İnsanları çok iyi. Manevi değerlere çok değer veren insanlar. Hepsini çok seviyorum. İyi ki varlar." 

Üçüncü çocuğuna hamile Wilma Elles Bitlis'e gitti! Kayınvalidesinin evinden paylaştı: 8 aylık yorgunluğu...