Koronavirüs tehlikesinden dolayı evde film izleyerek zaman geçiren ünlü futbolcu NeymarNetflix’te yayınlanan '7. Koğuştaki Mucize' filmini de izledi. Filmden çok etkilenen Neymar, sosyal medyadan duygularını paylaştı.

ÇOCUK GİBİ AĞLADIM

Çocuk sahibi olanların duygusunu daha iyi anlayacağını ve çocukların sevgiye düştüğünü belirten Neymar, filmi izledikten sonra 'Çocuk gibi ağladım' dedi. Başarılı futbolcu, Instagram hikayesinde alkış ifadesi koyarak filmi ne kadar beğendiğini de belli etti.

Wanda Nara ile İlişkisi Sona Eren Mauro Icardi'ye Avukatından Müjdeli Haber Geldi! Wanda Nara ile İlişkisi Sona Eren Mauro Icardi'ye Avukatından Müjdeli Haber Geldi!

AMERİKALILAR VE FRANSIZLAR HAYRAN KALDI

7. Koğuştaki Mucize Netflix’te yayınlanmaya başladı. Filmin dijital platformda yayınlanmasının ardından dünyanın dört bir yanında izlenmeye başlandı. Film Dünya listelerinde ilk sıraları zorluyor. Amerikalılar ve Fransızlar filme bayıldı. Bir Kore uyarlaması olan 7. Koğuştaki Mucize, Fransızlar tarafından “Le film turc” (Türk filmi) olarak anılmaya başlandı. Sosyal mecralarda filmi izleyen yabancılar beğendiklerini belirten yorumlar yaptı.

Editör: TE Bilişim