Yapımcısının ve sunucusunun ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı olduğu 2’ O ses Türkiye’ programının her sene olduğu gibi yine bu sene 31 Aralık akşamında ‘ Yılbaşı Özel’ programı izleyici ile buluştu. Programda o gece reyting rekoru kıran şovlar yer aldı.

Çekimlerinin 27 Aralık Çarşamba günü yapıldığı yarışmada performans sergileyecek ünlü isimler önceden yayınlanmıştı. Yayınlanan listede, Kerem Alışık, Enis Arıkan, Sarp-Bengi Apak, Yasemin Sakallıoğlu, İbrahim Büyükak, Evrim Alasya, Ceren Karakoç, Gupse Özay, Buse Meral, Onur Gürçay, Özge Özacar, Devrim Özkan, Özgü Kaya ve Doğu Demirkol bulunuyordu.

Doğu Demirkol yayın öncesinde yapılan duyurularda bulunmasına rağmen ‘Yılbaşı Özel’ programının yayınlandığı gece ekranlarda yoktu. Çıkan haberlere göre, 35 yaşında olan ünlü komedyenin istekleri ve kaprislerinden dolayı ‘O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’ programından çıkartıldığı söylendi.

Birbirinden farklı ünlü ismin bulunduğu programın listesinde ve hatta çekimlerinde de bulunan Doğu Demirkol’un yapmış olduğu hareketler tüm ekibi isyan ettirdi. Ekibin de isyan etmesi ile ünlü komedyene sinirlenen Acun Ilıcalı, Doğu Demirkol’un olduğu sahneleri çıkartarak yayınlamadı.

Doğu Demirkol’un kaprislerine sinirlenen Acun Ilıcalı’nın ise bir daha ünlü komedyen ile hiçbir programında çalışmayacağı iddia edildi.

Dilber dansı akımına Nez de katıldı Dilber dansı akımına Nez de katıldı

(Milliyet/Mesut Yılmaz)