Tülin Şahin'in mahkemelik olduğu eski sevgilisi Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile arasındaki sular durulmuyor.

Tülin Şahin 'çocuğa şiddeti' ispatlayamadı!

Pelin Akil: Ben deli değilim! Pelin Akil: Ben deli değilim!

Pedro de Noronha, kızı Siena Leyla'nın annesi Tülin Şahin'in mahkeme kararına rağmen çocuğunu göstermediğini ve yalan iddialarda bulunarak itibarını zedelediğini belirterek hakkında verilen tedbir kararına itiraz etti.

Tülin Şahin 'çocuğa şiddeti' ispatlayamadı!

Noronha, dilekçede Şahin'in mental sağlığının yerinde olmadığını ifade etti. Evinde kamera olmasına rağmen şiddet iddialarının görüntülerini mahkemeye delil olarak sunulmadığının belirtildiği dilekçede şu ifadelere yer verildi: "Noronha haziran ayından beri çocuğuyla bir dakika dahi görüştürülmemektedir. Noronha, çocuğunu görmek için açtığı davayı kazanmıştır. Ancak Şahin baba ile çocuğun görüşmesine engel olmaktadır." İtiraz talebini haklı bulan mahkeme, Şahin'in iddialarının yetersiz olduğu gerekçesiyle Noronha aleyhine verilen tedbir kararını kaldırdı.

Tülin Şahin 'çocuğa şiddeti' ispatlayamadı!

TÜLİN'İN İDDİALARI HAYAL ÜRÜNÜ

Noronha'nın çocuğunu görmek için İstanbul'a geldiğinin belirtilği dilekçede "Şahin, hayal ürünü iddialarda bulunarak uzaklaştırma kararı aldırmış, Noronha'yı linç ettirmekte ve itibarını zedelemeye çalışmıştır. Banka hesaplarına girilip bakıldığını ve çocuğu kaçırmak için fidye istedi diye asılsız beyanlarda bulunmaktadır. Bu durum ciddi derecede ruhsal ve mental problemlerinin olduğunu göstermektedir" denildi.

Editör: TE Bilişim