Tuğba Ekinci, köpeğiyle Şişli'de görüntülendi. Son dönemde bazı sanatçıların sahne fiyatları için 1-2 milyon TL arası istemesini Ekinci normal karşıladı.

Son dönemde politik görüşlerini ifade eden paylaşımlarıyla dikkat çeken Tuğba Ekinci "Gayet iyi oldu, bedavaya eğlence yok. Görüyorsunuz hayat pahalılığını, ne alaka? Ona göre eğlence var. Kadın var, bar var ve müzik var" dedi.

Tuğba Ekinci: Fakirler izlemesin bizi, zenginler izlemeye gelsin

Snob Magazin'in haberine göre; Tuğba Ekinci, köpeğiyle Şişli'de görüntülendi. Çalışmalarından bahseden şarkıcı, "Bayramda Bodrum'da sahne alacağım. Saat kısıtlaması devam ediyor. İnsanlar uyuz olacak ama inanır mısınız benim işime geliyor. Geç saatte sahne alıp eve gittiğimde saat 04.00-05.00'i gösterdiğinde, 'Herkes ne güzel yatağında uyurken ben bu saatte dışarıdayım' diye üzülüyordum. 01.00'e kadar olmasa hem benim açından iyi hem de izleyici için iyi... Sabah olunca işine gidiyor. Vücudu da yorulmuyor. Alkol satan yerde ona göre zamanlama yapıyor" dedi.

"Onlar art niyetli"
Ekinci, "Bazı mesletaşlarınız saat kısıtlamasına tepki gösteriyor" sözlerine, "Onlar art niyetli... İnsanlar açısından düşündüğün zaman bu sağlıklı... Eğlendin işte yeter git evine yat" karşılığını verdi.

Tuğba Ekinci: Fakirler izlemesin bizi, zenginler izlemeye gelsin

"Çalıştığımız yere fakirleri beklemiyoruz"
Ekinci, "Bazı mesletaşlarınız saat kısıtlamasına tepki gösteriyor" sözlerine, "Onlar art niyetli... İnsanlar açısından düşündüğün zaman bu sağlıklı... Eğlendin işte yeter git evine yat" cevabını verdi.

"Her zaman pahalı bir kadın oldum"
Ekinci, "Sizin sahne fiyatınız ne kadar?" sorusuna, "Menajerimi arayın. Her zaman pahalı bir kadın oldum. Ama tabii yerine göre. Bazı arkadaş, eşimiz ve dostumuzun mekanların da bütçemizi küçültüyoruz. Ama beni yakından görmek isteyen parayı verecek, parasız yok. 10 metreden fazla yaklaştırmam, haydi yallah" yanıtını verdi.

ÖZEL HABER: Uğur Aslan dizi finalinde 'yargı' dağıttı! ÖZEL HABER: Uğur Aslan dizi finalinde 'yargı' dağıttı!

Tuğba Ekinci: Fakirler izlemesin bizi, zenginler izlemeye gelsin