Amerikanın efsane oyuncularından Tom Hanks, Amerikan müzik idolü Elvis Presley'in hayatını anlatan bir filmde rol alacak. Forrest Gump, Er Ryan'ı Kurtarmak, Yeni Hayat, Yeşil Yol gibi filmlerde sergilediği performansla haklı bir üne kavuşan Tom Hanks, saçlarını kazıtıp bambaşka bir kimliğe büründü.

Woody Harrelson tatil için Türkiye'ye geldi Woody Harrelson tatil için Türkiye'ye geldi

TOM HANKS

TOM PARKER ROLÜYLE İZLECİLERİN KARŞISINA ÇIKACAK

Ünlü oyuncu Tom Hanks, “Elvis Presley” filmi için saçlarını kazıttı. Hanks, film için Avustralya'da olduğunu ve filmde Presley'in menajeri Tom Parker'ı canlandıracağını söyledi.

BBC yayını The Graham Norton Show'un yeni yıl programına şapkasıyla katılan Hanks, "Size Albay Tom Parker'ı canlandırmak için sahip olmam gereken korkunç tıraşı göstereyim. Şuna bak korkunç... Bunu görüyor musun? Şuna bak! Sadece çocukları korkuttum. Özür dilemek istiyorum" ifadelerini kullandı.

tom hanks kel tom parker

Baz Luhrmann tarafından çekilen "Elvis" isimli filminde rock yıldızı Elvis Presley'i ABD'li aktör ve şarkıcı Austin Butler canlandırıyor. Genç aktrist Olivia DeJonge ise Presley'in eşi Priscilla Presley'i oynuyor. Warner Bros. Pictures yapımı olan filmin 5 Kasım 2021'de vizyona girmesi planlanıyor.

Editör: TE Bilişim