'Nazif' karakterini canlandırdığı 2001 yapımı 'Vizontele' ile tanınan, bir diğer Yılmaz Erdoğan filmi 'Organize İşler' ile kariyerinde yükselişe geçen, daha sonra 'Komedi Tükkanı', 'Arkadaşım Hoşgeldin' ve 'TOLGSHOW' adlı kendi komedi programlarını yapan Tolga Çevik, Ahmet Mümtaz Taylan'ın sunduğu 'Empati'ye konuk oldu.


48 yaşındaki komedyen, "Sahnede tek olmayı seviyorum. Sahnede gösteri sırasında böbrek taşı düşürdüm, inanmadılar. Üç bin kişi vardı galiba salonda, çılgınca gülüyorlar. Taş düşürüyorum, bunun neresi komik" diyerek gösterilerinde yaşadıklarından örnek verdi.


"Aşka inanmıyorum" 
Yaşanmış hikayelerle Empati kurarken, yaşamına ve kendisine ait bilgiler de paylaşayan Tolga Çevik, "Aşka inanmıyorum" dedi. Çevik, sevginin aşktan daha önemli ve kuvvetli olduğunu savunarak "Sevgi aşkın üstüne çıkıyor. Bizde aşk vardı tabii ki, ilk aşkla başladı ama, aşkın yerini sevgi aldı ve aşkın tozunu attırdı. Biz eşimle 180 derece farklıyız, o siyah sever ben kırmızı, ama bir şey olduğu anda dünya yansa birlikteyizdir" diyerek 20 yıllık evliliğini anlattı.

Ünlü prodüktör Amerika yolcusu! Ünlü prodüktör Amerika yolcusu!


"Biz birlikte olmak için varız"
Eşi Özge Çevik'le 19'uncu yılını bitirmeye hazırlandıkları mutlu evlilikleri hakkında konuşan oyuncu, "20 yıl olacak evliliğimizde. Ben mesela sinir eden bir adamımdır, ona rağmen beni özlüyorsa bir şey var demektir. Biz birlikte olmak için varız ve çok mutluyuz. Bunlar anlatılacak tecrübeler değil" ifadelerini kullandı.