İpek Yazıcı ekranlara geri mi dönüyor? Baldız sorusuna ne cevap verdi? İpek Yazıcı ekranlara geri mi dönüyor? Baldız sorusuna ne cevap verdi?

Hiçbir şeye tutkusu olmadığını söyleyen Teoman, "Eski tutkum yok. Artık benim hiçbir şeye tutkum yok, aklım var zaten. Ben sahneye çıkıp para kazanıyorum bunu iyi yapayım, özenli yapayım, başarılı olayım. Her sabah kalkıyorum yapılacak işlerim var o güne dair büyük bir tutkuyla hiçbir şey yapmıyorum. 3 senelik bir çalışmanın ürünü bu roman ben bunun sonucunda ne elde ederimi düşünmüyorum üretimi seviyorum" dedi
KÜSTAH OLMAK İÇİN ROCK YILDIZI OLDUM
"Rock yıldızı olmak ile şarkıcı olmak arasındaki fark nedir?" sorusuna Teoman, "Rock yıldızı biraz daha farklı bir figürdür, personası değişiktir. Hayata dair tavırları da değişiktir, kendimi öyle tanımlamak istemem ama uzlaşmaz bir kişilik yaratırsınız. Ben arkadaşlarıma şakayla ben zaten küstah olmak için rock yıldızı oldum diyorum" yanıtını verdi. 
EVLİLİK AÇIKLAMASI

"Evlenmeyi düşünüyor musun" sorusuna ise Teoman verdiği cevapla dikkat çekti: "Hayır düşünmüyorum. Evlendim ama evlenmek istediğimden değil çocuk istediğimden. Ben evliliğe inanmıyorum."

Editör: MagazinBurada Editör