Kardeşlerim dizisiyle ünlenen Onur Seyit Yaran, başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığı ile adından söz ettiriyor. Ünlü isim bu defa bambaşka bir olay ile gündeme geldi. Onur Seyit Yaran'ın ablası, çektiği videolarla ortalığı karıştırdı.

PSİKOLOJİK TACİZ İDDİASI

Onur Seyit Yaran'ın öz ablası, peş peşe paylaştığı videolarda kardeşinin kendisine, eşine ve anne babasına psikolojik taciz uyguladığını dile getirdi.

"SİLAHLAR GÖSTERİYOR"

"Günlerdir kardeşim tarafından tacize uğruyorum." diyen abla, gözyaşları içinde "Senin doğmamış çocuğunu, kocanı… diyerek küfürler ediyor, silahlar gösteriyor bize, sizi öldürürüm diyor." açıklamasında bulundu.

"BİZ ONA PEYGAMBERİM DİYECEKMİŞİZ"

Ardından, "Benim veya kocamın başına bir iş gelirse sorumlusu Onur Seyit Yaran'dır, kamuoyuna sesleniyorum." diye bağıran abla, "Biz ona peygamberim diyecekmişiz para veremiyormuşuz o yüzden ona sebat etmemiz gerekiyormuş o peygambermiş." ifadelerini kullandı.

Kan donduran bu iddialar sosyal medyada büyük yankı uyandırırken birkaç saat önce gözyaşları içinde korkunç iddialarda bulunan ablanın hesabından bir anda özür mesajı paylaşıldı. Olayları çarpıtarak anlattığını söyleyen Onur Seyit Yaran'ın ablası, yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiği için özür diledi. Onur Seyit Yaran'dan da konuya dair açıklama gecikmedi. Ablasının psikolojik tedavi gördüğünü belirten Yaran, söylenenlerin doğru olmadığını ima etti ve kendisine dair hukuksal bir süreç başlatmayacağını söyledi.

"KARDEŞİMİN BU KADAR ÜNLÜ OLDUĞUNUN FARKINDA DEĞİLMİŞİM"

Özür mesajı sonrası bir video daha paylaşan Yaran'ın ablası, "Sanırım ben kardeşimin bu kadar ünlü olduğunun farkında değilmişim. Sonuçta o hala benim küçük kardeşim. Hiç beklemediğim kadar tepki geldi. Böyle bir şey yaptığım için çok üzgünüm. Çünkü gerçekten her abla kardeş arasında olabilecek bir şey bire bin katarak, ağlayarak video çektim. Başta kendi ailemden ve kardeşimden özür dilerim. Hiç böyle olmasını istemedim" şeklinde konuştu.

Bahar Candan cezaevinde sanılıyordu... Ablası paylaştı! Bahar Candan cezaevinde sanılıyordu... Ablası paylaştı!

Editör: İlayda Dülger