Olay geçtiğimiz günlerde meydana geldi. Semih Öztürk ve eşi Kurretülayn Matur İstanbul Şişli'de bulunan ikametlerinde oturuyordu.

Çift evlerinin camından bir kişinin kendilerini gözetlediğini fark etti. Bunun üzerine bina çevresinde araştırma yapan ikili herhangi birisine rastlamayınca bu kez apartmanın güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. 

İncelenen görüntülerde tüyleri diken diken eden olay ortaya çıktı. Çiftin evinin hemen dışında kimliği belirlenemeyen bir şahış apartman dairesini uzun süre gözetledi.

ÖZEL HABER: Sercan Yıldırım Survivor serüvenini değerlendirdi ÖZEL HABER: Sercan Yıldırım Survivor serüvenini değerlendirdi

Evlerinin gözetlenmesinin ardından tedirgin olan çift İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına gelerek suç duyurusunda bulundu. Yapılan şikâyete ek olarak apartmana ait olan güvenlik kamerası görüntülerini de sunan Semih Öztürk ve eşi kimliğini deşifre edemedikleri kişinin yakalanmasını talep etti. Şikayet üzerine savcılık ev gözetleyen şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Editör: TE Bilişim