Milli atlet Nagihan Karadere Survivor 2016, Survivor 2018, Survivor Exxen Cup ve Survivor 2022 All Star yarışmalarında ter akıtarak milyonlarca kitleye ulaştı.Survivor 2022 yarışmasının ardından işletmeciliğe soyunan Nagihan Karadere, şimdilerde Survivor All Star 2024 öncesi sıkı bir antrenman yapıyor. Sık sık soluğu spor salonuna giden Nagihan Karadere özel hayatıyla da gündeme geliyor. Son olarak Karadere'nin kardeşinden şoke eden bir paylaşım geldi.Fehmi Karadere kardeşi Nagihan Karedere'nin evlatlıktan ret edilmesi için anne ve babasının mahkemeye başvurduğunu iddia etti.

nagihan karadere

 Survivor Nagihan için kardeşi "Bizi 3 kuruşa satanları biz beleşe veririz" yorumunda bulunarak şoke etti.

nagihan karadere

"NAGİHAN'I EVLATLIKTAN REDDETMEDİK"

Nagihan Karadere bu iddialarla ilgili Muhabir Online mikrofonlarına konuştu. Karadere katıldığı bir yeni yıl partisinde, muhabirlerin 'evlatlıktan reddedildiniz mi?" soruları üzerine babasını arayarak, iddiaların doğruluğunu sordu. Nagihan Karadere'nin babası iddiaların doğruluğunun olmadığını söyledi. 

nagihan karadere

YAKINI TARAFINDAN TEHDİT ALDI, KADESE BAŞVURDU

Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

Nagihan Karadere aldığı tehdit sonrası KADES uygulamasının görüntüsünü paylaşarak tehditlere boyun eğmediğini belirtti.Çevresinde bulunan bir yakını tarafından ölüm tehdidi aldığı öğrenilen Nagihan Karadere paylaşımına şu ifadeleri düştü:“Muz cumhuriyetinde yaşamıyoruz. Geleceğin varsa göreceğin de var. Yok öyle yağma… Eceline susayan köpek camii duvarına işermiş… Hadi bakalım bekliyorum!!! Elinden geleni de ardına koyma aç köpek!" 

nagihan karadere