ÖZEL HABER: İyileşmem 6 ay sürecek ÖZEL HABER: İyileşmem 6 ay sürecek

2024'te ekranlara gelecek olan Survivor All Star, her dönemiyle büyük ilgi gören bir yarışma olmaya devam ediyor. Bu seferki All Star kadrosuna Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım ve Damla Can'ın ardından katılan yeni yarışmacı turabi Çamkıran oldu.

Acun Ilıcalı, Turabi'nin bu yarışmada üçüncü kez birinci olma hedefiyle geldiğini belirterek, onun Amerika'daki başarısını da hatırlattı. Ilıcalı, bu sene Turabi'nin performansını merakla beklediğini dile getirdi.

Turabi Çamkıran'dan yanıt gecikmedi, Survivor All Star 2024 şampiyonluğu için böyle meydan okudu:

"Valla Acun abi beni aradığın zaman, sağlığımdan dolayı aldığım ilaçların etkisinden de olsa gerek “Survivor All Star’ı, finalden sonra da gençliğimden beri hayalim olan Acun Firardayı, Turbo Firarda olarak sunmamı istediğini sanmıştım. Meğerse All Star’a davet etmişsin beni. Valla kusura bakma abi, benim burdaki Hollywood hayatımı bırakıp, ordaki açlığa geleceğimi sanıyorsan… kesinlikle haklısın. Bir de rica etsem yarışmacılarına söyler misin iyi hazırlansınlar. Öyle bomboş ve de normal antrenman yaparak gelmesinler. Hasta yatağımdan kalkıp hazırlanmama değsinler. Tüm şampiyonları da davet et lütfen. Bakalım SMS olmadan karşımda ne kadar dayanabilecekler! Ve yeni bir iddaya ne dersin! Adını sen koy. Benim için farketmez. Günün sonunda yarışmayı da iddayı da kazanan ben olacağım.”

#2024SurvivorAllStar

-Survivor All Star’a gelmemi kıskananlar kudurduktan hemen sonra bu adresten bana ulaşabilirler…

“Çatla da patla nokta kom.”

Editör: İlayda Dülger