Şükrü Özyıldız, son zamanlarda oyunculuk kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla adından söz ettiriyor.  Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız, geçen yaz aşk yaşamaya başladığı sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya ile ilişkilerine dolu dizgin devam ediyor.

Happy 30 Baby

Şükrü Özyıldız, sosyal medya fenomeni sevgilisi Sibil Çetinkaya’nın doğum gününü kutladı. Özyıldız o karelere, “Mutlu 30 bebeğim” notunu düştü.

Happy 30 Baby (1)

“DAHA ÖNCE KENDİMİ HİÇ BU KADAR ŞANSLI HİSSETMEMİŞTİM”

30 yaşına basan Sibil Çetinkaya ise sevgilisi Şükrü Özyıldız ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Yeni yaşını kalabalık bir grupla kutlayan Çetinkaya, paylaşımına şu ifadeleri yazdı:

Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan Ayrılık Dedikodularına Son Nokta! Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan Ayrılık Dedikodularına Son Nokta!

“30 Daha önce kendimi hiç bu kadar şanslı hissetmemiştim. Sevgiyi en derinden hissetiğim, mutluluğu doruklarında yaşadığım, hayatımın aşkını bulduğum, aşırı severek çalıştığım, doğru arkadaşlıklar kurduğum, içsel dengeyi sağladığım, kendimi sevdiğim, iyi hissettiğim, kendimle gurur duyduğum ve sağlıklı bir aileye sahip olduğum için her gün şükrettiğim muhteşem bir yaşa giriyorum. Enerjimin hep böyle kalmasını, hep küçük şeylerden keyif almayı, iyiliği görebilmeyi, dünyanın kötülüklerine rağmen umudumu yitirmemeyi diliyorum. Beni gecede asla yalnız bırakmayan tüm dostlarım. Siz nasıl güzel insanlarsınız. Sizi kalabalıktan öpmeye fırsatım olmamasına gözlerimin dolacağını hiç düşünmezdim. İğne atsam yere düşmez cümlesini kendi doğum günümde yaşamak paha biçilemez. İyi ki geldiniz. Bir teşekkürüm de size. Bu satırları okuyanlara. Bu mecradaki herkesi dostum, ailemden hissediyorum. İyi ki hayatımı sizinle paylaşıyorum. Bana bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Hiç ayrılmayalım. 30'umu, 40'ımı, 50'mi beraber yaşayalım, birlikte kutlayalım. İyi ki varsınız. Hayatımdan çıkmayın olur mu?  “

Editör: İlayda Dülger