Wanda Nara ile İlişkisi Sona Eren Mauro Icardi'ye Avukatından Müjdeli Haber Geldi! Wanda Nara ile İlişkisi Sona Eren Mauro Icardi'ye Avukatından Müjdeli Haber Geldi!

TFF Başkanı Nihat Özdemir’in ligler başladıktan sonra "Takımlarda orona virüs testi pozitif vakalar çıkarsa onları ayırıp yolumuza devam edeceğiz" açıklaması sosyal medyanın da en çok konuşulan konularından biri haline geldi.

Korona virüs tehlikesinin hala bertaraf edilmemiş olmasına rağmen Türkiye Süper Lig'inin ısrarla oynatılmak istenmesi kamuoyunda tartışmalara neden oldu! Süper Lig’de Fenerbahçe, Beşiktaş ve Ankaragücü kulüplerinde yeni tip Koronavirüs'e rastlandığı açıklandı. Ardından ise TFF 1. Lig ekibi Erzurumspor’da 4’ü futbolcu 7’si kulüp personeli olmak üzere toplam 11 kişinin test sonuçlarının pozitif olduğu duyuruldu.

Peş peşe gelen Korona haberlerinin ardından CNN Türk’te canlı yayına katılan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in “Takımlarda pozitif vaka çıkarsa onları ayırıp yolumuza devam edeceğiz. Biz ne olursa olsun bu ligi oynatacağız” sözleri ise süreçte dikkat çeken değişikliklere neden oldu.

KULÜPLER ÖNCE KORONA VAR DEDİLER SONRA NEGATİF AÇIKLAMASI YAPTILAR

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Erzurumspor’dan yeni yapılan açıklamada Covid-19 testlerinin negatif olduğu ve hasta kimsenin kalmadığı belirtildi.

Söz konusu durum sonrası ise sosyal medya yıkıldı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Tweetlerde özellikle pozitif vaka açıklaması yapan takımlar ti’ye alınırken, birçok Twitter kulanıcısı ise Nihat Özdemir’i şakayla karışık ‘Korona'nın aşısını bulan adam’ olarak ilan etti.

Editör: TE Bilişim