Hakan Uzan ile 2016 yılında yollarını ayıran Özlem Kızılkaya 2019 yılında resmen boşandı. Ama bu süreç içerisinde aralarındaki olaylar bitmek bilmedi.

Asrın felaketi:17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nde yaşamını kaybedenler anıldı... Asrın felaketi:17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nde yaşamını kaybedenler anıldı...

Çiftin erkek çocukları Ata Kemal Uzan annesi tarafından babası Hakan Uzan'dan kaçırılmıştı. Oğlu Ata Kemal'i geri isteyen Hakan Uzan, yakalanmamak için çocuğuyla ülke ülke gezdi.Hakan Uzan bu süreçte Fransız mahkemelerine başvurdu, dava açıldı.

Sonunda Özlem Kızılkaya Uluslararası düzeyde yakalanma kararı çıkmaması için Fransız yetkililere davaya katılacağını bildirdi. 5 yıldır kaçan Özlem Kızılkaya ifade verdi ve yargılandı.

Dava, Paris'te aile mahkemesinde bugün görüldü. Özlem Kızılkaya'ya "Ata Kemal Uzan'ı babasından kaçırmaktan 6 ay hapis, 3000 euro para cezası aldı. Yılan hikayesine dönen olayda davayı Hakan Uzan kazandı.Hakan Uzan davayı kazandıktan sonra zaferini annesi ve dostlarıyla kutladı.

Editör: TE Bilişim