Son olarak 'Oğlum' adlı diziyle izleyici karşısına çıkan 44 yaşındaki Songül Öden,2020 yılında iş insanı Arman Bıçakçı ile nikah masasına oturmuştu. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü ismin hamilelduğu ise geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı.

Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz'ın Villasını 16 Milyon Euro'ya Satışa Çıkardığı İddiası Yalanlandı! Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz'ın Villasını 16 Milyon Euro'ya Satışa Çıkardığı İddiası Yalanlandı!

653a3a5386b24a2834f98208

"CUMHURİYET BAYRAMI İLE İLGİLİ BİR ÇEKİMİM VAR"

Songül Öden, önceki gün Baltalimanı’ndaki bir mekanda görüntülendi. Yaklaşık yarım saat kaldığı mekan çıkışı gazetecilerin röportaj isteğini kırmayan oyuncu” Birleşmiş Milletler ile birlikte Cumhuriyet Bayramı ve 100. yılımızla ilgili bir çekimim var, oraya gidiyorum" dedi.

653a397986b24a2834f981fc

Çok konuşulan 'Atatürk' filmi ile ilgili düşüncelerini de dile getiren oyuncu, "Duygularımı söylemek ve kelimelere dökmek çok zor, mutlaka izleyin. Çok duygusal bir iş oldu benim için. Bu projede ben çalışmayıp başkası da çalışsaydı yine çok önemsiyeceğim bir iş olacaktı ama iyi ki ben çalıştım. Tepkiler de çok güzeldi. Herkes Atatürk'ü görmediğimiz yönleriyle gördük dedi. Ben de sabırsızlanıyorum" diye konuştu.

"HAMİLELİK GÜZEL GEÇİYOR"

Muhabirlerin, "Hamileliğiniz nasıl gidiyor? Aşerdiniz mi hiç?" sorusuna oyuncu, "Hamilelik güzel geçiyor. Mide bulantısı ve reflü dışında tabii ki. Hamilelik sürecinde eşimi de hiç zorlamadım, sadece bir kere karpuz istemiştim. Ona aşerdim yani. Herkes ister. Ne var bunda!" diyerek cevap verdi.

653a3a8586b24a2834f9820a

Oyuncu, doğum için hiçbir hazırlık yapmadığını söyleyerek "Önce bir gelsin, ben alışveriş yapmadım ama arkadaşlarım yapıyor. Doğduğunda yaparım" dedi.

"AKLIMDA İSİMLER VAR"

Muhabirlerin "İsim düşündünüz mü?" sorusuna oyuncu "Onu size söylemem, şaka bir yana aklımda isimler var ama tam emin değilim" diyerek cevap verdi.

Editör: Melike Merve Kayar