Sıfır Bir Adana ve Sokağın Çocukları esintilerini barındıran BluTV’nin yeni dizisi Kıyma, 3. sezonu ile birlikte izleyicileriyle buluştu. 

Sokağın Çocukları'nın parlayan yıldızı Ramo Baba!

 Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

Merakla ve ilgiyle izlenen dizinin yeni sezonuna Ramo Baba da katıldı. Dizideki oyunculuğuyla sosyal medya kullanıcıları tarafından ilgiyle izlenen Ramo Baba, adından söz ettiriyor. 

Sosyal medya hesabından dizinin yeni bölümünde olacağını duyuran Ramo Baba, "Bundan sonra bende dizideyim ayık olun bana kardaş…." demişti. 

Kıyma dizisinin 3. sezonun konusu ise şöyle; Ömer, Tufan, Poyraz ve Kadolar seyyar kebapçıyla artık organizasyonlara catering hizmeti yapmaktadır. Gittikleri bir organizasyonda farkında olmadan dolandırıcılara yardımcı olunca başlarına yine bir bela alırlar. Üstelik Adana’dan düşmanları Hasan da uzun zamandır onları aramaktadır. Ömerlerin yeni ortağı ve Hasan aynı pahalı tablonun peşine düşünce ortalık iyice karışır.