Son dönemde yaptığı açıklamalar ile magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, TV8'de ekrana getirilen Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Eski sevgilileriyle ilgili yaptırdığı dövmelerden bahseden Sinan Akçıl, adının bir dönem aşk dedikodusuna karıştığı Defne Samyeli'yle ilgili bir itirafta bulundu.

Sinan Akçıl

Yaşadığı ilişkileri uzun ömürlü olmayan müzisyenin ismi Defne Samyeli ile anılmıştı. İddiaya göre; yeni bir şarkı çıkarmak için Akçıl ile çalışan Samyeli, bu süreçte kalbini ünlü müzisyene kaptırmıştı.

sinan akçıl
Samyeli ile aşk iddiaları hakkında geçtiğimiz ocak ayında Kıbrıs'ta konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akçıl,  "Defne Samyeli ile aşk yaşadığım iddiaları kesinlikle doğru değil. Ben sürekli üreten ve göz önünde olan bir adamım. Bu tarz haberlerin çıkması beni şaşırtmıyor" demişti.

sinan akçıl
Sunucuların "Defne Samyeli ile anıldın" sorusunu yönelttiği ünlü isim, adının aşk dedikodularına karıştığı şarkıcı hakkında canlı yayında çarpıcı bir itirafta bulundu.


Sinan Akçıl'dan Defne Samyeli itirafı
Kendisinden 10 yaş büyük Samyeli ile bir dönem görüştüklerini itiraf eden şarkıcı, "1-2 ay muhabbetimiz oldu. Kestik bir anda" dedi.

Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

sinan akçıl

Mahkemede ritim tuttu
Ayrıca 2 kez evlenip boşandığı Burcu Kıratlı ile mahkemede yaşadığı anları anlattı. Ünlü şarkıcı, "Mahkemede hadi diyerek ritim yapıyordum hakime hanım bana Sinan bey ritmi çıkınca yaparsınız" dedi. Mahkeme anısını anlatan şarkıcı sosyall medya gündemine düştü.

sinan akçıl