Sahnelerden inmeyen Simge Sağın'a geçtiğimiz günlerde sahnede fenalaşmış kulise dönmüştü. Sağın, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından sahnedeki performansına kaldığı yerden devam etmişti.

Ünlü şarkıcı geçirdiği rahatsızlıktan sonra virüs kaptığını açıklamıştı. Zor bir süreçten geçen ve sağlığına konuşan Sağın, önceki akşam özel bir gecede sahne aldı. Açıklama yapan Sağın, "Simge, "Müthiş bir grip bu... Sersefil oldum" ifadelerini kullandı.

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

FİYAT ARTIRDI

Takvim'in  haberine göre, Sağın'ın son yıllardaki patlamasının en büyük etkenlerinden biri de kuşkusuz Mauro Icardi oldu. Galatasaraylı yıldız futbolcuyla özdeşleşen "Aşkın Olayım" şarkısıyla yükselişe geçen Sağın, konser taleplerinin artmasıyla beraber kaşesine de zam yaptı. 2021 yazında 53 konser veren ve 3 milyon 180 bin TL kazanan güzel şarkıcının şimdilerde ise konser başına 600 bin TL aldığı iddia ediliyor.

ZİRVEYE DOĞRU YÜRÜYOR!

Son dönemde konserden konsere koşan ve özellikle son 2 yıldır yoğun bir tempoya giren güzel şarkıcı, sahnelerin de bir numaralı ismi konumuna geldi.