Ünlü model Simge Ünal, geçtiğimiz ay bir alışveriş merkezinde tek başına alışveriş turuna çıkmıştı. Mağazaları dolaşan Ünal, kendisini fark eden gazetecilere poz vermekten de geri kalmamıştı.Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan manken, golf oynamaya başladığını da dile getiren Ünal, işleriyle ilgili de konuşmuştu.

simge ünal

"MODELLİK SEKTÖRÜ TÜRKİYE'DE KALMADI"

Ünal, "Türkiye artık ne yazık ki Fashion Week bile yapmıyor, birkaç organizasyon hariç. Modellik sektörü Türkiye'de kalmadı gibi görünüyor ve bu gidişle hiç kalmayacak gibi" demişti.

ŞIKLIĞIYLA DİKKAT ÇEKTİ

28 yaşındaki Simge Ünal, geçtiğimiz gün Watergarden Istanbul'da objektiflere takıldı. Yeni yıl alışverişi için dışarı çıkan Ünal, soğuk hava  koşullarına meydan okuyan şıklığıyla dikkat çekti.

simge ünal

Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

Geçtiğimiz günlerde yaptığı "Mankenlik bitmiş" açıklamasıyla gündeme gelen Ünal, muhabirlerin soruları üzerine bu konudaki görüşlerini paylaştı.

simge ünal

"SEKTÖR 10 YIL ÖNCEKİ GİBİ DEĞİL"

Sektördeki değişimlere dikkat çeken ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

"O açıklamadan sonra bazı tanıdık mankenler 'Hayır bitmedi' şeklinde bana cevap vermişti. Komik bütçelere giderseniz bitmez tabii ama sektör 10 yıl önceki gibi değil. Düşük ücretleri kabul eden çok manken var."