İzmir'de podyuma çıkacak olan Simge Ünal , geçtiğimiz haftalarda “Gelinlik giymeyi çok seviyorum ama evlenmeyi henüz düşünmüyorum. Herhalde Türkiye'de en çok gelinlik giyen benimdir. Bu nedenle sürekli evlilik soruluyor. Her gelinlik giydiğimde farklı bir heyecan yaşıyorum. Gerçekten evlenirsem model seçmek çok zor olacak" şeklinde konuşmuştu.Sporunu hiç aksatmadığı belirten genç model, "Mesleğim gereği formumu korumak zorundayım. Haftanın her günü spor yapıyorum. Pilatese devam ediyorum ve beslenmeme çok dikkat ediyorum" ifadelerini kullanmıştı.

simge ünal

"KİME GÜVENECEĞİMİZİ ŞAŞIRDIK"

Evlilik açıklamasıyla gündem olan Ünal, son olaylardan sonra daha dikkatli olduğunu söyledi. Model, "Zaten evlenmeye sıcak değilim. Son yaşanan sosyal medya fenomen olaylarından sonra artık daha tedbirliyim. Kime güveneceğimizi şaşırdık" dedi ve ekledi:

"Zaten hayatımda şu anda kimse yok. Geçtiğimiz gün annem, 'Evleneceğin kişinin GBT'sine de bakalım' dedi. Annem benden daha çok korkuyor. Sevgilim olacak kişiyle iyice emin olmadan nikâh masasına oturmayacağım. Gerçekten sabıka kaydına bakacağım."

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

"SADECE GÜVEN İSTİYORUM"

"Sadece güven istiyorum. Herkese tavsiyem, artık evleneceği kişileri araştırsınlar. İleride daha büyük problem oluyor sonra."

simge ünal