Simge Tertemiz, Koronavirüs nedeniyle sosyal hayattan kendisini tamamen izole eden isimlerin başında geliyor.

2014 yılında boşandığı eşi Murat Kadıoğlu'dan Nail Kayra isminde bir oğlu olan Simge Tertemiz, Nişantaşı'nda magazin muhabirlerinin sorularını cevapladı.

simge tertemiz

"GÜNLERİM EVDE GEÇİYOR"

Simge Tertemiz, Koronavirüs döneminde işsizlikten ve yalnızlıktan fena halde sıkıldı. Günlerini evde oğluyla ilgilenerek geçiren Tertemiz, "Bu dönemde dışarı hiç çıkmadım neredeyse, oğlumun online eğitimleri var ona yardım ediyorum kalan zamanımda da yeni yemekler yapıp film izliyorum başka da hayatımda hiçbir şey yok" açıklaması yaptı.

"ESKİ ŞAŞALI GÜNLERİMİZİ ÇOK ÖZLÜYOR, ÜZÜLÜYORUM"

Haluk'la çok iyi anne-babayız! Haluk'la çok iyi anne-babayız!

Simge Tertemiz, podyumların en çok aranılan modellerinin başında geliyor. "Best Model of Turkey" yarışmasında birinci olarak mankenliğe adım atan Simge Tertemiz, moda dünyasının marka isimleriyle çalışabilen ender modellerinden biri. Simge Tertemiz, Koronavirüs nedeniyle eve kapanmaktan oldukça sıkıldığını açıkladı. Tertemiz, "İş yok güç yok arkadaşlar. O eski günlerimi özlüyorum vallahi. Bazen storylerde 2 yıl önceki günlerimize bakıyor üzülüyorum. İnşallah o eski şaşalı günlerimize yeniden döner güzel güzel işler yaparız" şeklinde konuşarak Koronavirüsn bitmesini beklediğini söyledi.

simge tertemiz podyum

"AŞI YAPTIRIRIM"

Türkiye'nin ithal ettiği Çin aşıları konusuna da değinen Simge Tertemiz, aşının gelmesi durumunda aşıyı yaptıracağını söyledi.

Editör: TE Bilişim