Sosyal medya hesabından yayınladığı pozlarla ve sahne kostümleriyle sık sık magazin gündeminde yer alan Simge Sağın, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Şu sıralar sevgilim yok maalesef, keşke olsaydı. Ve buradan adaylara sesleniyorum; ellerini çabuk tutsunlar, artık çok sıkıldım. Yeter bu yalnızlık" demişti.

Simge Sağın ve Koray Avcı aşk yaşıyor mu? Simge'nin menajerinden 'aşk' açıklaması!

‘Çilenin Sultanları’ Ünlü isimler, Filenin Sultanları'nın ekonomi sınıfında uçmasına tepki gösterdi! ‘Çilenin Sultanları’ Ünlü isimler, Filenin Sultanları'nın ekonomi sınıfında uçmasına tepki gösterdi!

Bu kez hakkında çıkan bomba bir aşk dedikodusu ile gündeme gelen 41 yaşındaki Simge Sağın'ın kendisinden 8 yaş küçük Koray Avcı ile aşk yaşadığı iddia edildi ancak iddialara kısa sürede yanıt geldi. 

Simge Sağın ve Koray Avcı aşk yaşıyor mu? Simge'nin menajerinden 'aşk' açıklaması!

Uzun bir süredir teknede yaşayan Koray Avcı ile Simge Sağın'ın yakınlaştığı ve bir süredir gizlice aşk yaşadığı iddia edildi. Simge Sağın'ın menajeri Özgür Aras ise çıkan aşk iddiasının ardından yaptığı açıklamada "Sanatçım Simge Sağın hakkında bugün basında çıkan aşk haberi gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" diyerek söylentileri yalanladı.